Cursus Oilsjters voor beginners

Cursus Oilsjters voor beginners

Cursus Oilsjters voor beginners

Het Aalsterse dialect is aan revival bezig. Althans, dat zou je kunnen afleiden uit de interesse om Oilsjters te leren. Het volwassenonderwijs van de Handelsschool in Aalst organiseert sinds deze week een cursus en die is erg populair. Er is zelfs een wachtlijst. Wie zijn de geïnteresseerden? Waarom doen ze het? En vanwaar komen ze? Kristof Meul zocht het uit.

Gerelateerd nieuws

  • Matthias Diependaele te gast bij radiozender Oilsjt Mjoezik: "Sfeer tijdens Aalst Carnaval is fantastisch"

    Matthias Diependaele te gast bij radiozender Oilsjt Mjoezik: "Sfeer tijdens Aalst Carnaval is fantastisch"

  • Nog een maand en dan barst het feest weer los in Aalst, wij meten carnavalskriebels in de werkhallen: "Alle hens aan dek"

    Nog een maand en dan barst het feest weer los in Aalst, wij meten carnavalskriebels in de werkhallen: "Alle hens aan dek"

  • Darts: Andy Baetens uit Aalst vanavond oog in oog met wereldkampioen Luke Littler

    Darts: Andy Baetens uit Aalst vanavond oog in oog met wereldkampioen Luke Littler

  • Odisee-studenten Verpleegkunde lanceren podcast 'Bloed, zweet en afhaken'

    Odisee-studenten Verpleegkunde lanceren podcast 'Bloed, zweet en afhaken'

  • Vlaams minister Caroline Gennez: "Mistoestanden in woonzorgcentra mogen niet meer blijven aanslepen"

    Vlaams minister Caroline Gennez: "Mistoestanden in woonzorgcentra mogen niet meer blijven aanslepen"