Onrust in Kallo na mogelijke komst van KMO-zone naast Milcobel

Onrust in Kallo na mogelijke komst van KMO-zone naast Milcobel

Onrust in Kallo na mogelijke komst van KMO-zone naast Milcobel

Een projectontwikkelaar onderzoekt momenteel hoe de kmo-zone ten zuiden van Milcobel ontwikkeld zou kunnen worden. De gemeente Beveren kon de plannen al inkijken, maar heeft nog geen omgevingsvergunning verleend aan de projectontwikkelaar. Het wacht ook nog op een volwaardig ontwerp. En de gemeente Beveren wil dat de bewoners van Kallo eerst worden ingelicht over de plannen. Volgens schepen van Ruimtelijke Ordening Boudewijn Vlegels zullen er ook een aantal voorwaarden worden opgelegd. .

Gerelateerd nieuws

  • Scout (2) heeft CGD, en is vatbaar voor iedere bacterie, alleen stamceltherapie kan hem redden: "Word donor. Is het niet voor hem, dan voor iemand anders"

    Scout (2) heeft CGD, en is vatbaar voor iedere bacterie, alleen stamceltherapie kan hem redden: "Word donor. Is het niet voor hem, dan voor iemand anders"

  • Werknemers keuren voorstel goed, Borealis in Kallo herstart activiteiten

    Werknemers keuren voorstel goed, Borealis in Kallo herstart activiteiten

  • Gedeeltelijke staking en stilleggen van productie bij Borealis Kallo nog zeker tot 19 december

    Gedeeltelijke staking en stilleggen van productie bij Borealis Kallo nog zeker tot 19 december

  • Borealis Kallo legt afdeling stil nadat werknemers werk neerleggen

    Borealis Kallo legt afdeling stil nadat werknemers werk neerleggen

  • Twee zestigers geweigerd op Waterbus in Kallo omdat ze al voorbij de slagboom waren gestapt

    Twee zestigers geweigerd op Waterbus in Kallo omdat ze al voorbij de slagboom waren gestapt