Noodloods voor carnavalsgroepen Aalst maandag open

Noodloods voor carnavalsgroepen Aalst maandag open

Noodloods voor carnavalsgroepen Aalst maandag open

In Aalst zullen de getroffen carnavalsgroepen vanaf maandag hun intrek kunnen nemen in een loods in het Wijngaardveld. De loods dient als tijdelijke werkhal omdat twee werkhallen in Aalst vernield zijn door een zware brand. Bij die brand, in april van dit jaar, verloren tien groepen hun standplaats. Zij kunnen nu tijdelijk hier aan hun wagens sleutelen tot de hallen weer zijn opgebouwd. Het gebouw is eigendom van een chaletbouwer. De stad heeft de loods onder handen genomen om ze brandveilig te maken.

Gerelateerd nieuws

  • Matthias Diependaele te gast bij radiozender Oilsjt Mjoezik: "Sfeer tijdens Aalst Carnaval is fantastisch"

    Matthias Diependaele te gast bij radiozender Oilsjt Mjoezik: "Sfeer tijdens Aalst Carnaval is fantastisch"

  • Nog een maand en dan barst het feest weer los in Aalst, wij meten carnavalskriebels in de werkhallen: "Alle hens aan dek"

    Nog een maand en dan barst het feest weer los in Aalst, wij meten carnavalskriebels in de werkhallen: "Alle hens aan dek"

  • Darts: Andy Baetens uit Aalst vanavond oog in oog met wereldkampioen Luke Littler

    Darts: Andy Baetens uit Aalst vanavond oog in oog met wereldkampioen Luke Littler

  • Odisee-studenten Verpleegkunde lanceren podcast 'Bloed, zweet en afhaken'

    Odisee-studenten Verpleegkunde lanceren podcast 'Bloed, zweet en afhaken'

  • Vlaams minister Caroline Gennez: "Mistoestanden in woonzorgcentra mogen niet meer blijven aanslepen"

    Vlaams minister Caroline Gennez: "Mistoestanden in woonzorgcentra mogen niet meer blijven aanslepen"