Nog zeventig openstaande vacatures in het Aalsterse onderwijs: "20.000 leerlingen vragen ook het nodige personeel"

Nog zeventig openstaande vacatures in het Aalsterse onderwijs: "20.000 leerlingen vragen ook het nodige personeel"

Nog zeventig openstaande vacatures in het Aalsterse onderwijs: "20.000 leerlingen vragen ook het nodige personeel"

In Aalst staan er op dit moment bijna 70 vacatures open voor een job in het onderwijs. U weet het, Vlaanderen kampt met een lerarentekort en ook in Aalst kunnen ze elke nieuwe werkkracht gebruiken. Om mensen warm te maken voor een job op school, organiseert de stad binnenkort het jobevent: 'Word leerkracht'.

Gerelateerd nieuws

  • Prins Sjalen stelt kostuum voor op Aalsterse Grote Markt: "In het groen, een kleur die ik graag draag"

    Prins Sjalen stelt kostuum voor op Aalsterse Grote Markt: "In het groen, een kleur die ik graag draag"

  • Rode Kruis zet 200 vrijwilligers in tijdens carnaval, hulpverleners doen oproep: "Verkleed jullie niet als verpleger"

    Rode Kruis zet 200 vrijwilligers in tijdens carnaval, hulpverleners doen oproep: "Verkleed jullie niet als verpleger"

  • Dranghekken beveiligen Dender in Aalst tijdens carnaval: "Zoveel mogelijk voorkomen dat feestvierders in het water sukkelen"

    Dranghekken beveiligen Dender in Aalst tijdens carnaval: "Zoveel mogelijk voorkomen dat feestvierders in het water sukkelen"

  • Vlaams minister Ben Weyts (N-VA) investeert 150.000 euro in restauratie Aalsterse belfort

    Vlaams minister Ben Weyts (N-VA) investeert 150.000 euro in restauratie Aalsterse belfort

  • Eendracht Aalst Lede wil binnen 5 jaar in eerste nationale spelen, ook supporters zitten voortaan mee aan tafel

    Eendracht Aalst Lede wil binnen 5 jaar in eerste nationale spelen, ook supporters zitten voortaan mee aan tafel