Nieuwe lading bands voor de Lokerse Feesten

Nieuwe lading bands voor de Lokerse Feesten

Nieuwe lading bands voor de Lokerse Feesten

De Lokerse Feesten hebben na Bazart gisteren, opnieuw een reeks nieuwe namen gelost. The Subs zullen samen met Bazart headliner zijn op donderdag 11 augustus. Om de Belgische dag compleet te maken is er ook nog hiphop met optredens van Blackwave en Yong Yello op de Lokerse Grote Kaai. Tickets voor deze dag kosten 35 euro. De ticketverkoop voor de Belgische dag start morgen om 10 uur. 

Gerelateerd nieuws

  • 100 mensen houden stille optocht voor verkeersslachtoffer Odi langs N47 in Lokeren: "Spijtig dat er een ongeval nodig is om dit zwart punt aan te kaarten"

    100 mensen houden stille optocht voor verkeersslachtoffer Odi langs N47 in Lokeren: "Spijtig dat er een ongeval nodig is om dit zwart punt aan te kaarten"

  • Kettingbotsing met acht voertuigen op E17 in Lokeren: uur file richting Gent

    Kettingbotsing met acht voertuigen op E17 in Lokeren: uur file richting Gent

  • Stijn Vreven is de nieuwe trainer van KSC Lokeren-Temse

    Stijn Vreven is de nieuwe trainer van KSC Lokeren-Temse

  • Eerste lammetjes zijn pas enkele uren oud in Lokeren: "Altijd uitkijken"

    Eerste lammetjes zijn pas enkele uren oud in Lokeren: "Altijd uitkijken"

  • Radja Nainggolan krijgt zondagavond wellicht meer speelminuten: "Hij is nog geen 100%, maar ik wel hem meer kansen geven"

    Radja Nainggolan krijgt zondagavond wellicht meer speelminuten: "Hij is nog geen 100%, maar ik wel hem meer kansen geven"