Nico Binst trekt naar Bosuil

Nico Binst trekt naar Bosuil

Nico Binst trekt naar Bosuil

Nico Binst, de topschutter van derdeklasser Vigor Wuitens Hamme, heeft een transfer versierd naar Antwerp. Vanochtend hebben beide clubs hierover een mondeling akkoord bereikt. Binst is opgeleid bij Sporting Lokeren. Twee jaar geleden maakte hij de overstap naar Hamme. Daar scoorde hij het voorbije jaar 19 doelpunten en dat is dus ook Antwerp niet ontgaan. Hoeveel Hamme krijgt voor zijn topschutter is niet geweten. Morgenavond neemt Binst afscheid van zijn ploegmaats en het Hamse publiek. Hij speelt dan nog één helft mee in de oefenwedstrijd tegen Zulte-Waregem.

Gerelateerd nieuws

  • Komst transitiehuis in Hamme nog niet voor meteen, maar gemeente wil door met plannen: "Illusie dat hier geen ex-gedetineerden zouden wonen"

    Komst transitiehuis in Hamme nog niet voor meteen, maar gemeente wil door met plannen: "Illusie dat hier geen ex-gedetineerden zouden wonen"

  • Drie mannen opgepakt na ruzie tussen twee families in Hamme, ook wapens gevonden

    Drie mannen opgepakt na ruzie tussen twee families in Hamme, ook wapens gevonden

  • Sluikstorter krijgt monsterboete nadat hij al vier jaar afval dropt in Hamme

    Sluikstorter krijgt monsterboete nadat hij al vier jaar afval dropt in Hamme

  • Verloren Maandag deint uit tot in Hamme, bakker Joeri doet speciaal open: "Tradities zijn er om in ere te houden"

    Verloren Maandag deint uit tot in Hamme, bakker Joeri doet speciaal open: "Tradities zijn er om in ere te houden"

  • RFC Wetteren houdt leider Vigor Wuitens Hamme op een 3-3 gelijkspel

    RFC Wetteren houdt leider Vigor Wuitens Hamme op een 3-3 gelijkspel