Money Mules riskeren celstraffen tot vijf jaar en boetes tot 800.000 euro

Money Mules riskeren celstraffen tot vijf jaar en boetes tot 800.000 euro

Money Mules riskeren celstraffen tot vijf jaar en boetes tot 800.000 euro

In de rechtbank van Dendermonde stond vanochtend een reeks zogenoemde "money mules" of "geldezels" terecht. Dat zijn personen die via hun rekening crimineel geld laten doorsluizen. Geld dat vaak van nietsvermoedende slachtoffers wordt afgetroggeld door phishing. Met een eerste van in totaal vier themazittingen wil het parket aandacht vragen voor het fenomeen. Want het komt steeds vaker voor, klinkt het.

Bekijk meer nieuws over:

Gerelateerd nieuws

  • Politie van Dendermonde heeft handen vol met dronken chauffeurs: "Het motiveert ons alleen maar om dagelijks te blijven controleren"

    Politie van Dendermonde heeft handen vol met dronken chauffeurs: "Het motiveert ons alleen maar om dagelijks te blijven controleren"

  • Gevreesde verkeershinder blijft uit aan Mechelse Poort

    Gevreesde verkeershinder blijft uit aan Mechelse Poort

  • Asfalteringswerken aan Mechelse Poort én werken aan station: "Probeer morgen te voet, met de fiets of het openbaar vervoer naar Dendermonde te komen"

    Asfalteringswerken aan Mechelse Poort én werken aan station: "Probeer morgen te voet, met de fiets of het openbaar vervoer naar Dendermonde te komen"

  • Dendermonde zet vrijwilligers in de bloemetjes met ontbijt: "Ze versterken en verwarmen onze stad"

    Dendermonde zet vrijwilligers in de bloemetjes met ontbijt: "Ze versterken en verwarmen onze stad"

  • Urenlang aanschuiven door onaangekondigde werken aan kruispunt Mechelse Poort: "Als je hier niet moet zijn, vermijd je best de buurt"

    Urenlang aanschuiven door onaangekondigde werken aan kruispunt Mechelse Poort: "Als je hier niet moet zijn, vermijd je best de buurt"