Mondmaskers moeten weer op, en dat is even wennen voor de bezoekers van Waasland Shopping

Mondmaskers moeten weer op, en dat is even wennen voor de bezoekers van Waasland Shopping

Mondmaskers moeten weer op, en dat is even wennen voor de bezoekers van Waasland Shopping

Vanaf vandaag gelden er in ons land weer strengere coronamaatregelen. Zo zijn mondmaskers opnieuw verplicht tijdens het shoppen, en ook in de horeca en de fitness veranderen de regels. Nu moet je daar opnieuw je mondmasker opzetten, en vanaf maandag kom je niet binnen zonder Covid Safe Ticket. Ook in het Waasland Shopping geldt er sinds vanochtend opnieuw een algemene mondmaskerplicht, en dat was vanmorgen toch weer even wennen.

Gerelateerd nieuws

  • Vijftien lokale horecazaken en de stad Sint-Niklaas organiseren bierevenement 'Hopmarkt'

    Vijftien lokale horecazaken en de stad Sint-Niklaas organiseren bierevenement 'Hopmarkt'

  • Tientallen werknemers geëvacueerd na brand in veevoederbedrijf in Sint-Niklaas

    Tientallen werknemers geƫvacueerd na brand in veevoederbedrijf in Sint-Niklaas

  • Tunnel naar schuilkelder aangetroffen tijdens graafwerken Grote Markt Sint-Niklaas

    Tunnel naar schuilkelder aangetroffen tijdens graafwerken Grote Markt Sint-Niklaas

  • Vrouwenbeweging Collecti.e.f 8 maars voert actie in Sint-Niklaas: "Het federale regeerakkoord treft vrouwen en dat prikt, zoals de cactussen in de Arizonawoestijn"

    Vrouwenbeweging Collecti.e.f 8 maars voert actie in Sint-Niklaas: "Het federale regeerakkoord treft vrouwen en dat prikt, zoals de cactussen in de Arizonawoestijn"

  • Politie Sint-Niklaas gaat meer patrouilleren in Clementwijk, na vandalisme waarbij twee minderjarigen zijn aangehouden

    Politie Sint-Niklaas gaat meer patrouilleren in Clementwijk, na vandalisme waarbij twee minderjarigen zijn aangehouden