Moedige vrouw wordt gehuldigd

Moedige vrouw wordt gehuldigd

Moedige vrouw wordt gehuldigd

Anja Massart, de vrouw die in Geraardsbergen zwaargewond raakte toen ze tussenbeide kwam toen haar buurvrouw werd vermoord, zal binnenkort gehuldigd worden. Vorige week woensdag was ze getuige van een familiedrama toen een man zijn partner om het leven bracht. De buurvrouw wilde zich ontfermen over de kinderen, en ontsnapte aan de dood. Burgemeester Guido De Padt zal op het schepencollege vragen om de vrouw te huldigen. Anja Massart heeft het ziekenhuis ondertussen mogen verlaten.

Gerelateerd nieuws

  • NMBS breidt treinaanbod vanuit Geraardsbergen na schooltijd uit

    NMBS breidt treinaanbod vanuit Geraardsbergen na schooltijd uit

  • Eerste Toog in een zalig lentezonnetje lokt 20.000 mensen naar Geraardsbergen

    Eerste Toog in een zalig lentezonnetje lokt 20.000 mensen naar Geraardsbergen

  • Geraardsbergen maakt werk van herinrichting site Den Bleek

    Geraardsbergen maakt werk van herinrichting site Den Bleek

  • Ben Weyts blijft achter beslissing staan om geen levende visjes te laten drinken tijdens Krakelingen: "Geen dieren doden voor eigen plezier""

    Ben Weyts blijft achter beslissing staan om geen levende visjes te laten drinken tijdens Krakelingen: "Geen dieren doden voor eigen plezier""

  • Hartcentrum AZORG opent vernieuwde polikliniek Cardiologie op campus Geraardsbergen

    Hartcentrum AZORG opent vernieuwde polikliniek Cardiologie op campus Geraardsbergen