Michel Van den Brande brengt met 'Twee glazen bier' nieuw nummer uit om horeca te steunen

Michel Van den Brande brengt met 'Twee glazen bier' nieuw nummer uit om horeca te steunen

Michel Van den Brande brengt met 'Twee glazen bier' nieuw nummer uit om horeca te steunen

Michel Van den Brande, de bekende stellingbouwer uit Temse, brengt een nieuw nummer uit: 'Twee glazen bier'. Met het nummer wil Van den Brande de horeca, die het tijdens deze coronacrisis moeilijk heeft, een hart onder de riem steken. Dat doet hij samen met Dennie Damaro, waar hij ook z'n eerste single 'Ik breng geen bloemen voor je mee' mee uitbracht. Met dat nummer stond het duo 9 weken lang in de Vlaamse Ultratop 50. 


Bekijk hier de volledige clip. Vanavond ook meer in het TV Oost Nieuws om 18u30.

Gerelateerd nieuws

  • Vierhonderdste mestvergister van Biolectric uit Temse ingehuldigd door minister Brouns: "Dit goede voorbeeld mag heel wat navolging krijgen"

    Vierhonderdste mestvergister van Biolectric uit Temse ingehuldigd door minister Brouns: "Dit goede voorbeeld mag heel wat navolging krijgen"

  • Vreven predikt passie op zijn eerste training bij Lokeren-Temse: "Ik wil erin vliegen"

    Vreven predikt passie op zijn eerste training bij Lokeren-Temse: "Ik wil erin vliegen"

  • Zo kan het ook in het voetbal, Hans Cornelis en Lokeren-Temse gaan op respectvolle manier uit elkaar: "Ligt niet aan Hans, maar we hebben een tweede adem nodig"

    Zo kan het ook in het voetbal, Hans Cornelis en Lokeren-Temse gaan op respectvolle manier uit elkaar: "Ligt niet aan Hans, maar we hebben een tweede adem nodig"

  • Einde verhaal voor trainer Hans Cornelis bij Lokeren-Temse

    Einde verhaal voor trainer Hans Cornelis bij Lokeren-Temse

  • KSC Lokeren-Temse, mét Radja in de basis, krijgt 0-5 pandoering van La Louvière

    KSC Lokeren-Temse, mét Radja in de basis, krijgt 0-5 pandoering van La Louvière