Merlier wint GP Zottegem

Merlier wint GP Zottegem

Merlier wint GP Zottegem

Tim Merlier van Crelan Vastgoedservice heeft zonet de GP Zottegem op zijn naam geschreven. Bij de laatste passage van enkele plaatselijke ronden is al duidelijk dat niemand zal wegraken. Na 190 kilometer volgt dan ook een sprint van een sterk uitgedund peloton. En daarin is Merlier dus de snelste. Timothy Dupont is tweede, de Duitser Marcel Siegberg is nummer drie. De 81ste editie was een heel snelle, misschien wel de snelste ooit.

Gerelateerd nieuws

  • 21-jarige werknemer opgepakt nadat hij brand sticht in Delhaize in Zottegem

    21-jarige werknemer opgepakt nadat hij brand sticht in Delhaize in Zottegem

  • Oppositiepartij Vooruit wil nieuw parkeerbeleid rond station van Zottegem: "Delen van blauwe zone moeten opgeheven worden"

    Oppositiepartij Vooruit wil nieuw parkeerbeleid rond station van Zottegem: "Delen van blauwe zone moeten opgeheven worden"

  • Vlaamse regering zet licht op groen voor stadionproject Bevegemse Vijvers in Zottegem

    Vlaamse regering zet licht op groen voor stadionproject Bevegemse Vijvers in Zottegem

  • Bakker uit Zottegem eert Hans Vanaken met een eetbare Gouden Schoen

    Bakker uit Zottegem eert Hans Vanaken met een eetbare Gouden Schoen

  • Vlaams minister-president Matthias Diependaele (N-VA): "Moeten nu daadkracht tonen om hervormingen door te voeren"

    Vlaams minister-president Matthias Diependaele (N-VA): "Moeten nu daadkracht tonen om hervormingen door te voeren"