Meisjes ZAK Beveren naar tweede nationale

Meisjes ZAK Beveren naar tweede nationale

Meisjes ZAK Beveren naar tweede nationale

En de meisjes van krachtbalclub ZAK Beveren zijn kampioen geworden in derde nationale. Op de voorlaatste speeldag van de play-offs konden zij zich verzekeren van de titel in de wedstrijd tegen Ichtegem. Het werd 23-8. Beveren heeft vijf van de zes play-offwedstrijden gewonnen en met 20 punten op 20 kan de laatste wedstrijd tegen Dudzele niets meer aan de stand wijzigen. De dames doen ook nog volop mee voor de beker, daar zitten ze in de kwartfinale.

Bekijk meer nieuws over:

Gerelateerd nieuws

  • Meisje van 18 wordt achtervolgd en klemgereden in Beveren, politie neemt zaak serieus: "Hij ging met voertuig op het fietspad staan"

    Meisje van 18 wordt achtervolgd en klemgereden in Beveren, politie neemt zaak serieus: "Hij ging met voertuig op het fietspad staan"

  • SK Beveren wint van Luik dankzij beste eerste helft van het seizoen: "Dit Beveren wil je zien"

    SK Beveren wint van Luik dankzij beste eerste helft van het seizoen: "Dit Beveren wil je zien"

  • SK Beveren en supporters brengen eerbetoon aan overleden meisje Shania (1,5)

    SK Beveren en supporters brengen eerbetoon aan overleden meisje Shania (1,5)

  • Showtex uit Zwijndrecht over dreigende handelsoorlog met VS: "Er is ongerustheid in de markt"

    Showtex uit Zwijndrecht over dreigende handelsoorlog met VS: "Er is ongerustheid in de markt"

  • Boerenbond vraagt uitwerking van PFAS-herstelfonds voor noodlijdende veeboeren in Verdronken Land van Saeftinghe

    Boerenbond vraagt uitwerking van PFAS-herstelfonds voor noodlijdende veeboeren in Verdronken Land van Saeftinghe