Louis Delhaize in Aalst overvallen, politie houdt klopjacht

Louis Delhaize in Aalst overvallen, politie houdt klopjacht

Louis Delhaize in Aalst overvallen, politie houdt klopjacht

In Aalst is de politie nog altijd aan het zoeken naar één of meerdere daders die vanochtend een filiaal van Louis Delhaize hebben overvallen. De overval gebeurde al om half tien in de voormiddag en de politie organiseerde een ware klopjacht op de daders want na die gingen er na de overval vandoor met een vluchtauto. Eén iemand kon intussen gevat worden. Bij de overval raakte de winkelbediende licht gewond. Tijdens de vlucht werden een tiental kleine ongevallen veroorzaakt.

Gerelateerd nieuws

  • Steven Van Gucht over de griep: "Dokters krijgen dubbel zoveel grieppatiënten over de vloer"

    Steven Van Gucht over de griep: "Dokters krijgen dubbel zoveel grieppatiënten over de vloer"

  • Matthias Diependaele te gast bij radiozender Oilsjt Mjoezik: "Sfeer tijdens Aalst Carnaval is fantastisch"

    Matthias Diependaele te gast bij radiozender Oilsjt Mjoezik: "Sfeer tijdens Aalst Carnaval is fantastisch"

  • Nog een maand en dan barst het feest weer los in Aalst, wij meten carnavalskriebels in de werkhallen: "Alle hens aan dek"

    Nog een maand en dan barst het feest weer los in Aalst, wij meten carnavalskriebels in de werkhallen: "Alle hens aan dek"

  • Darts: Andy Baetens uit Aalst vanavond oog in oog met wereldkampioen Luke Littler

    Darts: Andy Baetens uit Aalst vanavond oog in oog met wereldkampioen Luke Littler

  • Odisee-studenten Verpleegkunde lanceren podcast 'Bloed, zweet en afhaken'

    Odisee-studenten Verpleegkunde lanceren podcast 'Bloed, zweet en afhaken'