Lokerse Feesten: Kuisploeg handen vol na metalavond

Lokerse Feesten: Kuisploeg handen vol na metalavond

Lokerse Feesten: Kuisploeg handen vol na metalavond

Op en rond de festivalterreinen van de Lokerse Feesten is vanochtend maar liefst vijf en een halve ton afval opgeruimd. Na een uitverkochte metalavond op de Grote Kaai geen abnormale zaak. De ploegen van afvalintercommunale IDM en de stad waren dan ook al van vroeg in de weer om alles weer proper te maken voor een nieuwe feestavond in Lokeren.

Bekijk meer nieuws over:

Gerelateerd nieuws

  • Lokerse Feesten kondigen 11 nieuwe namen aan: Sex Pistols & Frank Carter, The Haunted Youth, Goose en Bizkit Park

    Lokerse Feesten kondigen 11 nieuwe namen aan: Sex Pistols & Frank Carter, The Haunted Youth, Goose en Bizkit Park

  • Lokerse rommelmarkt is er terug vanaf zondag 2 maart

    Lokerse rommelmarkt is er terug vanaf zondag 2 maart

  • Deze maand al 200 flessen lachgas opgehaald in Lokeren, politie: "Bijna wekelijks betrappen we gebruikers"

    Deze maand al 200 flessen lachgas opgehaald in Lokeren, politie: "Bijna wekelijks betrappen we gebruikers"

  • 100 mensen houden stille optocht voor verkeersslachtoffer Odi langs N47 in Lokeren: "Spijtig dat er een ongeval nodig is om dit zwart punt aan te kaarten"

    100 mensen houden stille optocht voor verkeersslachtoffer Odi langs N47 in Lokeren: "Spijtig dat er een ongeval nodig is om dit zwart punt aan te kaarten"

  • Kettingbotsing met acht voertuigen op E17 in Lokeren: uur file richting Gent

    Kettingbotsing met acht voertuigen op E17 in Lokeren: uur file richting Gent