Lokeren verliest met kleinste verschil, De Sutter naar de kant uit voorzorg

Lokeren verliest met kleinste verschil, De Sutter naar de kant uit voorzorg

Lokeren verliest met kleinste verschil, De Sutter naar de kant uit voorzorg

Ondertussen weten we ook dat Tom De Sutter gisteren uit voorzorg naar de kant is gehaald tijdens de oefenwedstrijd tegen het Russische Samara. Lokeren verloor die wedstrijd met 0-1. Van een echte blessure bij De Sutter is dus geen sprake. Ook dat is goed nieuws voor Sporting Lokeren. Binnen twaalf dagen gaat de Belgische voetbalcompetitie opnieuw van start. Georges Leekens hoopt dat er naast Skulason nog versterking komt.

Bekijk meer nieuws over:

Gerelateerd nieuws

  • Enthousiast onthaal van Eurosongkandidaat Red Sebastian in kunstacademie in Lokeren

    Enthousiast onthaal van Eurosongkandidaat Red Sebastian in kunstacademie in Lokeren

  • Lichtmis zorgt voor grote drukte in pannenkoekenhuizen: "Soms bakken we ze zelf, maar vandaag maken het ons gemakkelijk"

    Lichtmis zorgt voor grote drukte in pannenkoekenhuizen: "Soms bakken we ze zelf, maar vandaag maken het ons gemakkelijk"

  • Levenslange gevangenisstraf voor Neil Marritt, die zoon en ex-vriendin vermoordde: "Hij zei zelf: 'Waarom zou ik geen levenslang krijgen?'"

    Levenslange gevangenisstraf voor Neil Marritt, die zoon en ex-vriendin vermoordde: "Hij zei zelf: 'Waarom zou ik geen levenslang krijgen?'"

  • Neil M. krijgt straf waar hij naar vroeg in hof van assisen: levenslang

    Neil M. krijgt straf waar hij naar vroeg in hof van assisen: levenslang

  • Hof van assisen: Neil M. schuldig bevonden aan dubbele moord op zoon en Martine De Letter, morgen uitspraak over straf

    Hof van assisen: Neil M. schuldig bevonden aan dubbele moord op zoon en Martine De Letter, morgen uitspraak over straf