Lokeren: twee fietsers zwaargewond na botsing

Lokeren: twee fietsers zwaargewond na botsing

Lokeren: twee fietsers zwaargewond na botsing

In Lokeren zijn twee fietsers zwaargewond geraakt nadat ze met elkaar in aanrijding kwamen. Dat gebeurde ter hoogte van het kruispunt met de Grote Dam. Door de botsing smakten beide fietsers tegen het asfalt. Twee ziekenwagens en een MUG-team kwamen ter plaatse om de eerste zorgen toe te dienen. Ook de brandweer kwam ter plaatse met een noodtent. Vooral de man liep door het ongeval een hevig bloedende hoofdwonde op, de vrouw was gewond aan het been. Door het ongeval was de Durmelaan een tijdlang afgesloten voor alle verkeer.

Bekijk meer nieuws over:

Gerelateerd nieuws

  • Lokerse Feesten kondigen 11 nieuwe namen aan: Sex Pistols & Frank Carter, The Haunted Youth, Goose en Bizkit Park

    Lokerse Feesten kondigen 11 nieuwe namen aan: Sex Pistols & Frank Carter, The Haunted Youth, Goose en Bizkit Park

  • Lokerse rommelmarkt is er terug vanaf zondag 2 maart

    Lokerse rommelmarkt is er terug vanaf zondag 2 maart

  • Deze maand al 200 flessen lachgas opgehaald in Lokeren, politie: "Bijna wekelijks betrappen we gebruikers"

    Deze maand al 200 flessen lachgas opgehaald in Lokeren, politie: "Bijna wekelijks betrappen we gebruikers"

  • 100 mensen houden stille optocht voor verkeersslachtoffer Odi langs N47 in Lokeren: "Spijtig dat er een ongeval nodig is om dit zwart punt aan te kaarten"

    100 mensen houden stille optocht voor verkeersslachtoffer Odi langs N47 in Lokeren: "Spijtig dat er een ongeval nodig is om dit zwart punt aan te kaarten"

  • Kettingbotsing met acht voertuigen op E17 in Lokeren: uur file richting Gent

    Kettingbotsing met acht voertuigen op E17 in Lokeren: uur file richting Gent