Lokeren-advocaat Walter Van Steenbrugge: "Waasland-Beveren moet zakken"

Lokeren-advocaat Walter Van Steenbrugge: "Waasland-Beveren moet zakken"

Lokeren-advocaat Walter Van Steenbrugge: "Waasland-Beveren moet zakken"

En dan een nieuwe aflevering in dossier Proper Handen. Waasland-Beveren moet degraderen. Dat was de duidelijke boodschap van advocaat Walter Van Steenbrugge vanochtend tijdens zijn slot-pleidooi. De raadsman van Sporting Lokeren noemde Waasland-Beveren voorzitter Dirk Huyck een collaborateur. Een man die duidelijk bereid was om KV Mechelen te helpen om in eerste klasse te blijven. Eind deze week of begin volgende week volgt normaal gezien een uitspraak in de zaak. Als Waasland-Beveren verplicht wordt te zakken, dan speelt Sporting Lokeren volgend seizoen alsnog in eerste klasse.

Gerelateerd nieuws

  • Eurosong in Zwitserse Basel, Eurofusiesong in Bazel, bij Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht: Muzikale strijd tussen 13 artiesten

    Eurosong in Zwitserse Basel, Eurofusiesong in Bazel, bij Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht: Muzikale strijd tussen 13 artiesten

  • SK Beveren pakt 9 op 9 en lijkt nu al zeker van Promotion play-offs

    SK Beveren pakt 9 op 9 en lijkt nu al zeker van Promotion play-offs

  • Shaun is amper 15 jaar maar staat al op bouwwerf, 5.000 jongeren kiezen voor opleiding 'duaal leren'

    Shaun is amper 15 jaar maar staat al op bouwwerf, 5.000 jongeren kiezen voor opleiding 'duaal leren'

  • Meisje van 18 wordt achtervolgd en klemgereden in Beveren, politie neemt zaak serieus: "Hij ging met voertuig op het fietspad staan"

    Meisje van 18 wordt achtervolgd en klemgereden in Beveren, politie neemt zaak serieus: "Hij ging met voertuig op het fietspad staan"

  • SK Beveren wint van Luik dankzij beste eerste helft van het seizoen: "Dit Beveren wil je zien"

    SK Beveren wint van Luik dankzij beste eerste helft van het seizoen: "Dit Beveren wil je zien"