Lokeren: 175 nieuwe gezinswoningen

Lokeren: 175 nieuwe gezinswoningen

Lokeren: 175 nieuwe gezinswoningen

Lokeren krijgt er binnenkort 175 nieuwe woningen. Ze komen op de oude fabriekssite aan de Heirbrug. Op de site komt ook een park en 91 publieke parkeerplaatsen. Allemaal goed nieuws dus zou je denken. Al vrezen enkele buurtbewoners dat door dit project de rust in de buurt zal verdwijnen.

Bekijk meer nieuws over:

Gerelateerd nieuws

  • Warme krokusvakantie zorgt voor gezellig lentegevoel in Lokerse Bospark: "Eindelijk! Na een tijd heb je het wel gezien thuis"

    Warme krokusvakantie zorgt voor gezellig lentegevoel in Lokerse Bospark: "Eindelijk! Na een tijd heb je het wel gezien thuis"

  • Chinees restaurant maakt plaats voor nieuw kantorencomplex langs Gentse Steenweg in Lokeren

    Chinees restaurant maakt plaats voor nieuw kantorencomplex langs Gentse Steenweg in Lokeren

  • Stad Lokeren dient klacht in bij NMBS na afschaffing rechtstreekse verbinding Sint-Niklaas-Brussel

    Stad Lokeren dient klacht in bij NMBS na afschaffing rechtstreekse verbinding Sint-Niklaas-Brussel

  • Rune Herregodts (UAE): "Nooit gedacht dat ik de stap richting de beste ploeg ter wereld zou kunnen maken"

    Rune Herregodts (UAE): "Nooit gedacht dat ik de stap richting de beste ploeg ter wereld zou kunnen maken"

  • Drie geparkeerde bestelwagens branden uit in Lokeren

    Drie geparkeerde bestelwagens branden uit in Lokeren