Lindemans stelt Portugees aan als nieuwe hoofdcoach

Lindemans stelt Portugees aan als nieuwe hoofdcoach

Lindemans stelt Portugees aan als nieuwe hoofdcoach

Volleybalclub Lindemans Aalst heeft een opvolger gevonden voor Johan Devoghel. Ze heeft Idner Martins, een Portugees van 43 jaar, aangesteld als nieuwe coach. Hij tekent een contract voor 2 seizoenen. Als speler heeft Martins ervaring opgedaan in onder meer Polen en Turkije, en als coach was hij al actief in Zweden en Qatar.

Gerelateerd nieuws

  • Prins Sjalen stelt kostuum voor op Aalsterse Grote Markt: "In het groen, een kleur die ik graag draag"

    Prins Sjalen stelt kostuum voor op Aalsterse Grote Markt: "In het groen, een kleur die ik graag draag"

  • Rode Kruis zet 200 vrijwilligers in tijdens carnaval, hulpverleners doen oproep: "Verkleed jullie niet als verpleger"

    Rode Kruis zet 200 vrijwilligers in tijdens carnaval, hulpverleners doen oproep: "Verkleed jullie niet als verpleger"

  • Dranghekken beveiligen Dender in Aalst tijdens carnaval: "Zoveel mogelijk voorkomen dat feestvierders in het water sukkelen"

    Dranghekken beveiligen Dender in Aalst tijdens carnaval: "Zoveel mogelijk voorkomen dat feestvierders in het water sukkelen"

  • Vlaams minister Ben Weyts (N-VA) investeert 150.000 euro in restauratie Aalsterse belfort

    Vlaams minister Ben Weyts (N-VA) investeert 150.000 euro in restauratie Aalsterse belfort

  • Eendracht Aalst Lede wil binnen 5 jaar in eerste nationale spelen, ook supporters zitten voortaan mee aan tafel

    Eendracht Aalst Lede wil binnen 5 jaar in eerste nationale spelen, ook supporters zitten voortaan mee aan tafel