Leefschool 't Veertje krijgt bedreigingen na vluchtelingenactie

Leefschool 't Veertje krijgt bedreigingen na vluchtelingenactie

Leefschool 't Veertje krijgt bedreigingen na vluchtelingenactie

In Hamme hebben leerkrachten en directie van basisschool 't Veertje bedreigingen gekregen, nadat ze met de leerlingen een inzamelactie hadden georganiseerd voor vluchtelingen. Een videoreportage op hun facebookpagina werd overladen met negatieve reacties. De school heeft een klacht ingediend bij de politie, want enkele leerkracht én ook enkele ouders werden zelfs persoonlijk bedreigd.

Gerelateerd nieuws

  • Man om het leven gekomen bij brand in Hamme

    Man om het leven gekomen bij brand in Hamme

  • Komst transitiehuis in Hamme nog niet voor meteen, maar gemeente wil door met plannen: "Illusie dat hier geen ex-gedetineerden zouden wonen"

    Komst transitiehuis in Hamme nog niet voor meteen, maar gemeente wil door met plannen: "Illusie dat hier geen ex-gedetineerden zouden wonen"

  • Drie mannen opgepakt na ruzie tussen twee families in Hamme, ook wapens gevonden

    Drie mannen opgepakt na ruzie tussen twee families in Hamme, ook wapens gevonden

  • Sluikstorter krijgt monsterboete nadat hij al vier jaar afval dropt in Hamme

    Sluikstorter krijgt monsterboete nadat hij al vier jaar afval dropt in Hamme

  • Verloren Maandag deint uit tot in Hamme, bakker Joeri doet speciaal open: "Tradities zijn er om in ere te houden"

    Verloren Maandag deint uit tot in Hamme, bakker Joeri doet speciaal open: "Tradities zijn er om in ere te houden"