Koken op kamp: FAVV vraagt om alle voedingswaren goed koel te bewaren

Koken op kamp: FAVV vraagt om alle voedingswaren goed koel te bewaren

Koken op kamp: FAVV vraagt om alle voedingswaren goed koel te bewaren

Het warme weer zorgt ervoor dat het extra opletten is op jeugdkampen. Niet alleen moeten kinderen voldoende ingesmeerd worden en voldoende drinken. Ook de kookploegen moeten rekening houden met de hitte. De afgelopen maand is het Federaal Voedselagentschap voor de Voedselveiligheid al op acht kampen in ons land moeten langsgaan voor controles. Vaak gaat het dan om jongeren die ziek zijn geworden als gevolg van een voedselvergiftiging. Het FAVV vraagt dan ook om alle voedingswaren goed koel te bewaren.

Bekijk meer nieuws over:

Gerelateerd nieuws

  • Wagen knalt op vrachtwagen op E17 in Sint-Niklaas, inzittenden plegen vluchtmisdrijf en zijn spoorloos

    Wagen knalt op vrachtwagen op E17 in Sint-Niklaas, inzittenden plegen vluchtmisdrijf en zijn spoorloos

  • 17 graden op 21 februari, dan rijdt de ijskar voor het eerst uit: "Zeker al warm genoeg"

    17 graden op 21 februari, dan rijdt de ijskar voor het eerst uit: "Zeker al warm genoeg"

  • Huisartsen pleiten voor toegankelijke en betaalbare gezondheidszorg, nu terugbetaling wordt gestopt: "We zijn één van onze hulpmiddelen kwijt"

    Huisartsen pleiten voor toegankelijke en betaalbare gezondheidszorg, nu terugbetaling wordt gestopt: "We zijn één van onze hulpmiddelen kwijt"

  • Vlaamse regering dringt aan op toepassing van busverbod bij steden en gemeenten

    Vlaamse regering dringt aan op toepassing van busverbod bij steden en gemeenten

  • Nieuwe politieaanpak van drugs- en andere overlast werpt vruchten af in Sint-Niklaas

    Nieuwe politieaanpak van drugs- en andere overlast werpt vruchten af in Sint-Niklaas