Kindertekeningen moeten Geraardsbergenaars trager doen rijden

Kindertekeningen moeten Geraardsbergenaars trager doen rijden

Kindertekeningen moeten Geraardsbergenaars trager doen rijden

In Geraardsbergen zijn dit weekend drie nieuwe verkeersborden voorgesteld die getekend zijn door de Geraardsbergse jeugd. De kindertekeningen moeten het verkeer trager doen rijden. Ze zijn gemaakt naar aanleiding van de week van de mobiliteit. De stad lanceerde toen een tekenwedstrijd. Uit 190 inzendingen zijn deze drie exemplaren gekozen. Bedoeling is dat de borden geplaatst worden in zones waar veel spelende kinderen zijn, om automobilisten aan te sporen er voorzichtiger te rijden.

Gerelateerd nieuws

  • Eerste Toog in een zalig lentezonnetje lokt 20.000 mensen naar Geraardsbergen

    Eerste Toog in een zalig lentezonnetje lokt 20.000 mensen naar Geraardsbergen

  • Geraardsbergen maakt werk van herinrichting site Den Bleek

    Geraardsbergen maakt werk van herinrichting site Den Bleek

  • Ben Weyts blijft achter beslissing staan om geen levende visjes te laten drinken tijdens Krakelingen: "Geen dieren doden voor eigen plezier""

    Ben Weyts blijft achter beslissing staan om geen levende visjes te laten drinken tijdens Krakelingen: "Geen dieren doden voor eigen plezier""

  • Hartcentrum AZORG opent vernieuwde polikliniek Cardiologie op campus Geraardsbergen

    Hartcentrum AZORG opent vernieuwde polikliniek Cardiologie op campus Geraardsbergen

  • Stadsbestuur Geraardsbergen protesteert tegen visjesverbod tijdens Krakelingen: "Krachtig signaal om codex dierenwelzijn te herzien"

    Stadsbestuur Geraardsbergen protesteert tegen visjesverbod tijdens Krakelingen: "Krachtig signaal om codex dierenwelzijn te herzien"