Kerstmarkt in Sint-Niklaas onder extra politietoezicht nadat oplichter tientallen valse briefjes van 50 euro uitgeeft

Kerstmarkt in Sint-Niklaas onder extra politietoezicht nadat oplichter tientallen valse briefjes van 50 euro uitgeeft

Kerstmarkt in Sint-Niklaas onder extra politietoezicht nadat oplichter tientallen valse briefjes van 50 euro uitgeeft

Op en rond de kerstmarkt in Sint-Niklaas zijn extra politieagenten op pad. Want sinds vrijdagavond zijn er wellicht tientallen valse briefjes van vijftig euro uitgegeven bij de kraampjes. Eén of meerdere oplichters proberen zo écht wisselgeld in handen te krijgen. Voor hoeveel euro de marktkramers precies zijn opgelicht, is nog niet duidelijk. De politie bevestigt dat er een onderzoek loopt en houdt ondertussen een extra oogje in het zeil. Gelukkig merken de bezoekers daar niet zo veel van.

Gerelateerd nieuws

  • Vredefeesten krijgen dit jaar een extra dag, met klemtoon op vredesboodschap: "Belangrijk dat jongeren weten waarom we vieren"

    Vredefeesten krijgen dit jaar een extra dag, met klemtoon op vredesboodschap: "Belangrijk dat jongeren weten waarom we vieren"

  • Vredefeesten niet langer drie maar vier dagen: "Extra dag voor de jeugd, met nadruk op de bevrijding van Sint-Niklaas"

    Vredefeesten niet langer drie maar vier dagen: "Extra dag voor de jeugd, met nadruk op de bevrijding van Sint-Niklaas"

  • Oost-Vlaamse ondernemer opent tweede vestiging van Amerikaanse hamburgerzaak in Sint-Niklaas

    Oost-Vlaamse ondernemer opent tweede vestiging van Amerikaanse hamburgerzaak in Sint-Niklaas

  • Tientallen werknemers geëvacueerd na brand in veevoederbedrijf in Sint-Niklaas

    Tientallen werknemers geëvacueerd na brand in veevoederbedrijf in Sint-Niklaas

  • Vijftien lokale horecazaken en de stad Sint-Niklaas organiseren bierevenement 'Hopmarkt'

    Vijftien lokale horecazaken en de stad Sint-Niklaas organiseren bierevenement 'Hopmarkt'