Kattencafé Katjen Aloe opent in Aalst: "Voor iedereen die zin heeft in een knuffel met onze schattige viervoeters"

Kattencafé Katjen Aloe opent in Aalst: "Voor iedereen die zin heeft in een knuffel met onze schattige viervoeters"

Kattencafé Katjen Aloe opent in Aalst: "Voor iedereen die zin heeft in een knuffel met onze schattige viervoeters"

Voor wie houdt van poezen, hebben we nog een leuke tip. Op het Esplanadeplein in Aalst is vanmiddag een kattencafé geopend. De katten lopen er rond, tussen de tafels en de stoelen, terwijl klanten gezellig iets kunnen eten en drinken. En je kan er ook met de katten knuffelen en spelen. Het kattencafé was al langer een droom van drie vriendinnen uit Aalst. En de katten zelf, die komen uit het dierenasiel.

Bekijk meer nieuws over:

Gerelateerd nieuws

  • Nog zeventig openstaande vacatures in het Aalsterse onderwijs: "20.000 leerlingen vragen ook het nodige personeel"

    Nog zeventig openstaande vacatures in het Aalsterse onderwijs: "20.000 leerlingen vragen ook het nodige personeel"

  • Prins Sjalen stelt kostuum voor op Aalsterse Grote Markt: "In het groen, een kleur die ik graag draag"

    Prins Sjalen stelt kostuum voor op Aalsterse Grote Markt: "In het groen, een kleur die ik graag draag"

  • Rode Kruis zet 200 vrijwilligers in tijdens carnaval, hulpverleners doen oproep: "Verkleed jullie niet als verpleger"

    Rode Kruis zet 200 vrijwilligers in tijdens carnaval, hulpverleners doen oproep: "Verkleed jullie niet als verpleger"

  • Dranghekken beveiligen Dender in Aalst tijdens carnaval: "Zoveel mogelijk voorkomen dat feestvierders in het water sukkelen"

    Dranghekken beveiligen Dender in Aalst tijdens carnaval: "Zoveel mogelijk voorkomen dat feestvierders in het water sukkelen"

  • Vlaams minister Ben Weyts (N-VA) investeert 150.000 euro in restauratie Aalsterse belfort

    Vlaams minister Ben Weyts (N-VA) investeert 150.000 euro in restauratie Aalsterse belfort