Jos Stassen denkt na over één groot professief blok voor de fusiegemeente: "Er zijn al gesprekken geweest"

Jos Stassen denkt na over één groot professief blok voor de fusiegemeente: "Er zijn al gesprekken geweest"

Jos Stassen denkt na over één groot professief blok voor de fusiegemeente: "Er zijn al gesprekken geweest"

Ondertussen beginnen de politieke partijen in de betrokken gemeenten zich voor te bereiden op de gemeenteraadsverkiezing van oktober volgend jaar. Vorige week kondigden cd&v en Open Vld al aan om met de verruimingslijst Wij-Samen Sterk naar de kiezer te trekken. Ook bij Vlaams Belang is er al beslist dat er één lijst komt voor de drie gemeenten. Aan de linkerzijde van het politieke spectrum wordt er nagedacht over één groot progressief blok. Dat zegt Jos Stassen, oud-burgemeester van Kruibeke.

Gerelateerd nieuws

  • SK Beveren maakt zich na 15 op 15 op voor topper tegen RWDM: "Het is wel bijzonder wat we presteren"

    SK Beveren maakt zich na 15 op 15 op voor topper tegen RWDM: "Het is wel bijzonder wat we presteren"

  • Werken aan Beverentunnel schieten goed op, ook werken op E17 en E40 aangekondigd: "Verkeershinder zoveel mogelijk beperken"

    Werken aan Beverentunnel schieten goed op, ook werken op E17 en E40 aangekondigd: "Verkeershinder zoveel mogelijk beperken"

  • Lennart Mertens bezorgt SK Beveren zege op veld van Patro Eisden

    Lennart Mertens bezorgt SK Beveren zege op veld van Patro Eisden

  • Mooie weer lokt 700 zwemmers naar buitenzwembad LAGO Meerminnen in Beveren

    Mooie weer lokt 700 zwemmers naar buitenzwembad LAGO Meerminnen in Beveren

  • Vijfde Fairtrade-ster uitgereikt aan Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht tijdens wekelijkse markt

    Vijfde Fairtrade-ster uitgereikt aan Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht tijdens wekelijkse markt