Info wegenwerken in Sint-Niklaas en Lokeren

Info wegenwerken in Sint-Niklaas en Lokeren

Info wegenwerken in Sint-Niklaas en Lokeren

Ook op het kruispunt Driekoningen in het centrum van Sint-Niklaas gaat morgen een belangrijke nieuwe fase van de werken in. De voorbereidende nutswerken zijn achter de rug, de echte heraanleg gaat beginnen. De werken zullen een jaar duren. Het kruispunt verdwijnt en er komen twee rotondes in de plaats. Daartussen komt een centrale oversteekplaats voor fietsers en voetgangers. Tijdens de werken zal het verkeer omgeleid worden. Alle info vind je op www.wegenenverkeer.be/sint-niklaas. En ook voor wie op de N47 in Lokeren moet zijn is het vanaf morgen opletten. Die wordt heraangelegd en dat ter hoogte van de op- en afritten van de snelweg E17. Het verkeer moet daar in beide richtingen over één rijstrook. Vooral tijdens de spitsuren zal dat voor flink wat hinder zorgen. Ook alle info over deze werken vind je terug op de website die op uw scherm ziet.

Bekijk meer nieuws over:

Gerelateerd nieuws

  • Lokerse Feesten kondigen 11 nieuwe namen aan: Sex Pistols & Frank Carter, The Haunted Youth, Goose en Bizkit Park

    Lokerse Feesten kondigen 11 nieuwe namen aan: Sex Pistols & Frank Carter, The Haunted Youth, Goose en Bizkit Park

  • Lokerse rommelmarkt is er terug vanaf zondag 2 maart

    Lokerse rommelmarkt is er terug vanaf zondag 2 maart

  • Deze maand al 200 flessen lachgas opgehaald in Lokeren, politie: "Bijna wekelijks betrappen we gebruikers"

    Deze maand al 200 flessen lachgas opgehaald in Lokeren, politie: "Bijna wekelijks betrappen we gebruikers"

  • 100 mensen houden stille optocht voor verkeersslachtoffer Odi langs N47 in Lokeren: "Spijtig dat er een ongeval nodig is om dit zwart punt aan te kaarten"

    100 mensen houden stille optocht voor verkeersslachtoffer Odi langs N47 in Lokeren: "Spijtig dat er een ongeval nodig is om dit zwart punt aan te kaarten"

  • Kettingbotsing met acht voertuigen op E17 in Lokeren: uur file richting Gent

    Kettingbotsing met acht voertuigen op E17 in Lokeren: uur file richting Gent