Honderden motorhomes op tijdelijk mobilhomedorp aan Kallosluis

Honderden motorhomes op tijdelijk mobilhomedorp aan Kallosluis

Honderden motorhomes op tijdelijk mobilhomedorp aan Kallosluis

Midden in de Waaslandhaven aan de Kallosluis staan honderden mobilhomes bijeen in een heus mobilhomedorp. Het toneelgezelschap TAK uit Kallo organiseert deze tijdelijke mobilhomeparking.
De actie is ook een ludieke aanklacht tegen het feit dat er in ons land veel te weinig staanplaatsen zouden zijn voor mobilhomegebruikers.

Gerelateerd nieuws

  • Asterix Avo Beveren wint voor de derde keer op rij de Beker van België

    Asterix Avo Beveren wint voor de derde keer op rij de Beker van België

  • Asterix Avo Beveren wint Beker van België: "De ontlading van het team, van de supporters, het is fantastisch"

    Asterix Avo Beveren wint Beker van België: "De ontlading van het team, van de supporters, het is fantastisch"

  • SK Beveren dwingt leider Zulte Waregem op de knieën

    SK Beveren dwingt leider Zulte Waregem op de knieën

  • Oppositiepartij Vooruit pleit voor afschaffen onderhoudsplicht in Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht: "Tonen dat we solidaire gemeente zijn"

    Oppositiepartij Vooruit pleit voor afschaffen onderhoudsplicht in Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht: "Tonen dat we solidaire gemeente zijn"

  • Eurosong in Zwitserse Basel, Eurofusiesong in Bazel, bij Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht: Muzikale strijd tussen 13 artiesten

    Eurosong in Zwitserse Basel, Eurofusiesong in Bazel, bij Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht: Muzikale strijd tussen 13 artiesten