Hommeles bij Vlaams Belang Beveren, drie bestuursleden stappen per direct uit de partij

Hommeles bij Vlaams Belang Beveren, drie bestuursleden stappen per direct uit de partij

Hommeles bij Vlaams Belang Beveren, drie bestuursleden stappen per direct uit de partij

Drie leden van Vlaams Belang Beveren stappen uit de partij. En het zijn niet van de minste. Het gaat over fractieleider André Buyl, mede-oprichter en gemeenteraadslid Jozef Schelfhout en afdelingsvoorzitter Bruno De Ridder. Aanleiding is een vertrouwensbreuk bij de lokale bestuursploeg. Volgens Buyl heeft een deel van het lokale bestuur interne informatie gelekt naar het provinciale en nationale bestuur, zonder daarover eerst binnenskamers in dialoog te gaan. Het vertrouwen is daarom volledig weg, zegt André Buyl. Hij gaat nu samen met Jozef Schelfhout als onafhankelijke zetelen. Dat maakt hij vanavond bekend aan de gemeenteraad in Beveren. 

Gerelateerd nieuws

  • Asterix Avo Beveren wint voor de derde keer op rij de Beker van België

    Asterix Avo Beveren wint voor de derde keer op rij de Beker van België

  • Asterix Avo Beveren wint Beker van België: "De ontlading van het team, van de supporters, het is fantastisch"

    Asterix Avo Beveren wint Beker van België: "De ontlading van het team, van de supporters, het is fantastisch"

  • SK Beveren dwingt leider Zulte Waregem op de knieën

    SK Beveren dwingt leider Zulte Waregem op de knieën

  • Oppositiepartij Vooruit pleit voor afschaffen onderhoudsplicht in Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht: "Tonen dat we solidaire gemeente zijn"

    Oppositiepartij Vooruit pleit voor afschaffen onderhoudsplicht in Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht: "Tonen dat we solidaire gemeente zijn"

  • Eurosong in Zwitserse Basel, Eurofusiesong in Bazel, bij Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht: Muzikale strijd tussen 13 artiesten

    Eurosong in Zwitserse Basel, Eurofusiesong in Bazel, bij Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht: Muzikale strijd tussen 13 artiesten