Hoe zit het nu met het beloofde regenboogbeleid in Aalst? "Initiatief moet van de burgemeester komen"

Hoe zit het nu met het beloofde regenboogbeleid in Aalst? "Initiatief moet van de burgemeester komen"

Hoe zit het nu met het beloofde regenboogbeleid in Aalst? "Initiatief moet van de burgemeester komen"

Ook in Aalst wordt morgen de regenboogvlag gehesen. Maar een regenboogzebrapad komt er niet. Dat heeft het stadsbestuur vorig jaar in december al beslist. Daar was toen heel wat verontwaardiging over. Maar de burgemeester beloofde om na te denken over iets anders dan een zebrapad om aan de buitenwereld te laten zien dat Aalst tegen discriminatie is. We zijn nu bijna een half jaar verder, maar er is van die belofte nog maar weinig in huis gekomen, zo blijkt. In de stad vindt vanavond wel een debat- en filmavond plaats over gendergelijkheid.

Gerelateerd nieuws

  • Steven Van Gucht over de griep: "Dokters krijgen dubbel zoveel grieppatiënten over de vloer"

    Steven Van Gucht over de griep: "Dokters krijgen dubbel zoveel grieppatiƫnten over de vloer"

  • Matthias Diependaele te gast bij radiozender Oilsjt Mjoezik: "Sfeer tijdens Aalst Carnaval is fantastisch"

    Matthias Diependaele te gast bij radiozender Oilsjt Mjoezik: "Sfeer tijdens Aalst Carnaval is fantastisch"

  • Nog een maand en dan barst het feest weer los in Aalst, wij meten carnavalskriebels in de werkhallen: "Alle hens aan dek"

    Nog een maand en dan barst het feest weer los in Aalst, wij meten carnavalskriebels in de werkhallen: "Alle hens aan dek"

  • Darts: Andy Baetens uit Aalst vanavond oog in oog met wereldkampioen Luke Littler

    Darts: Andy Baetens uit Aalst vanavond oog in oog met wereldkampioen Luke Littler

  • Odisee-studenten Verpleegkunde lanceren podcast 'Bloed, zweet en afhaken'

    Odisee-studenten Verpleegkunde lanceren podcast 'Bloed, zweet en afhaken'