Hilde Van Acker tekent Cassatieberoep aan tegen veroordeling

Hilde Van Acker tekent Cassatieberoep aan tegen veroordeling

Hilde Van Acker tekent Cassatieberoep aan tegen veroordeling

Hilde Van Acker, de vrouw uit Sint-Niklaas die vorige week tot 24 jaar cel is veroordeeld voor moord, tekent Cassatieberoep aan tegen die veroordeling. Van Acker stond terecht voor het hof van assisen in Brugge voor de moord op een Britse zakenman, 25 jaar geleden.


Volgens haar advocaat Kris Vincke heeft zijn cliënte geen aandeel in dood van het slachtoffer. Het hof van Cassatie is het hoogste gerechtsorgaan in ons land. Het moet nu oordelen of er procedurefouten zijn gemaaktt. Van Acker was de ene helft van het zogenoemde Duivelskoppel, ook haar ex Jean-Claude Lacote stond terecht voor dezelfde moord. Ook hij is veroordeeld, maar dan tot dertig jaar cel. Of Lacote in Cassatie gaat, is nog niet beslist. Zijn advocaat zoekt hem dit weekend op in de gevangenis.

Bekijk meer nieuws over:

Gerelateerd nieuws

  • Werken vernieuwing Grote Markt van Sint-Niklaas zitten op schema: "Feestelijk openingsweekend eind augustus met minstens één ballon"

    Werken vernieuwing Grote Markt van Sint-Niklaas zitten op schema: "Feestelijk openingsweekend eind augustus met minstens één ballon"

  • Sint-Niklaas dingt mee naar titel van Wandelgemeente van Vlaanderen

    Sint-Niklaas dingt mee naar titel van Wandelgemeente van Vlaanderen

  • Lotte Claes (Arkea - B&B Hotels Women): "Dit is echt zot, ik kan het nog altijd zelf niet geloven"

    Lotte Claes (Arkea - B&B Hotels Women): "Dit is echt zot, ik kan het nog altijd zelf niet geloven"

  • Ondernemers trakteren arbeiders op de Grote Markt op een hartverwarmende tas koffie met cake

    Ondernemers trakteren arbeiders op de Grote Markt op een hartverwarmende tas koffie met cake

  • Vier vestigingen van scholengroep Vesalius Verpleegkunde sluiten op 1 september

    Vier vestigingen van scholengroep Vesalius Verpleegkunde sluiten op 1 september