Hele dag file op E17 richting Gent: takelwerken gekantelde vrachtwagen in Lokeren nemen veel tijd in beslag

Hele dag file op E17 richting Gent: takelwerken gekantelde vrachtwagen in Lokeren nemen veel tijd in beslag

Hele dag file op E17 richting Gent: takelwerken gekantelde vrachtwagen in Lokeren nemen veel tijd in beslag

Tot diep in de namiddag is een takelfirma in de weer geweest met het takelen van een vrachtwagen op een akker naast de E17 in Lokeren. Rond kwart voor vier vanochtend vroeg raakte de vrachtwagen van de snelweg af. Het is niet duidelijk hoe dat is kunnen gebeuren. De Nederlandse chauffeur raakte lichtgewond en werd voor verzorging naar het ziekenhuis overgebracht. De koelwagen was geladen met bloemkolen. De laadruimte bleef gelukkig intact. En daardoor kon het gevaarte getakeld worden. Toch nam de complexe takeling veel tijd in beslag. Om te kunnen takelen, moest er één rijstrook afgesloten worden. Dat zorgde voor anderhalf uur file in de richting van Gent. De file reikte rond 8 uur tot aan het parkeerterrein van Waasmunster. Daarna zwakten de files af tot ongeveer drie kwartier. Door omrijders was het ook in de omgeving druk.

Bekijk meer nieuws over:

Gerelateerd nieuws

  • Warme krokusvakantie zorgt voor gezellig lentegevoel in Lokerse Bospark: "Eindelijk! Na een tijd heb je het wel gezien thuis"

    Warme krokusvakantie zorgt voor gezellig lentegevoel in Lokerse Bospark: "Eindelijk! Na een tijd heb je het wel gezien thuis"

  • Chinees restaurant maakt plaats voor nieuw kantorencomplex langs Gentse Steenweg in Lokeren

    Chinees restaurant maakt plaats voor nieuw kantorencomplex langs Gentse Steenweg in Lokeren

  • Stad Lokeren dient klacht in bij NMBS na afschaffing rechtstreekse verbinding Sint-Niklaas-Brussel

    Stad Lokeren dient klacht in bij NMBS na afschaffing rechtstreekse verbinding Sint-Niklaas-Brussel

  • Rune Herregodts (UAE): "Nooit gedacht dat ik de stap richting de beste ploeg ter wereld zou kunnen maken"

    Rune Herregodts (UAE): "Nooit gedacht dat ik de stap richting de beste ploeg ter wereld zou kunnen maken"

  • Drie geparkeerde bestelwagens branden uit in Lokeren

    Drie geparkeerde bestelwagens branden uit in Lokeren