Hans Cornelis tekent bij als trainer bij Lokeren-Temse

Hans Cornelis tekent bij als trainer bij Lokeren-Temse

Hans Cornelis tekent bij als trainer bij Lokeren-Temse

Hans Cornelis, de trainer van Lokeren-Temse, zal ook volgend jaar aan de slag zijn op Daknam. Hij heeft voor één jaar bijgetekend.  Sporting Lokeren-Temse doet het uitstekend in tweede nationale. De club staat aan de leiding met 11 punten voorsprong. En dat met nog zeven speeldagen voor de boeg. Het bestuur is uitermate tevreden over de samenwerking met Cornelis en daarom wordt de samenwerking met 1 seizoen verlengd. Zondag speelt Lokeren-Temse de derby op Zelzate. 

Gerelateerd nieuws

  • Enthousiast onthaal van Eurosongkandidaat Red Sebastian in kunstacademie in Lokeren

    Enthousiast onthaal van Eurosongkandidaat Red Sebastian in kunstacademie in Lokeren

  • Lichtmis zorgt voor grote drukte in pannenkoekenhuizen: "Soms bakken we ze zelf, maar vandaag maken het ons gemakkelijk"

    Lichtmis zorgt voor grote drukte in pannenkoekenhuizen: "Soms bakken we ze zelf, maar vandaag maken het ons gemakkelijk"

  • Levenslange gevangenisstraf voor Neil Marritt, die zoon en ex-vriendin vermoordde: "Hij zei zelf: 'Waarom zou ik geen levenslang krijgen?'"

    Levenslange gevangenisstraf voor Neil Marritt, die zoon en ex-vriendin vermoordde: "Hij zei zelf: 'Waarom zou ik geen levenslang krijgen?'"

  • Neil M. krijgt straf waar hij naar vroeg in hof van assisen: levenslang

    Neil M. krijgt straf waar hij naar vroeg in hof van assisen: levenslang

  • Hof van assisen: Neil M. schuldig bevonden aan dubbele moord op zoon en Martine De Letter, morgen uitspraak over straf

    Hof van assisen: Neil M. schuldig bevonden aan dubbele moord op zoon en Martine De Letter, morgen uitspraak over straf