Hackers van 'Lockbit' dreigen gestolen gegevens van stad Geraardsbergen te publiceren

Hackers van 'Lockbit' dreigen gestolen gegevens van stad Geraardsbergen te publiceren

Hackers van 'Lockbit' dreigen gestolen gegevens van stad Geraardsbergen te publiceren

In Geraardsbergen worden de stadsdiensten opnieuw belaagd door hackers. Hackers van de groepering Lockbit dreigen er op hun website mee vertrouwelijke gegevens van de stad publiek te maken. De cybercriminelen geven Geraardsbergen veertien dagen de tijd om losgeld te betalen. De hackers zeggen er niet bij welke gegevens ze precies in handen hebben. Vermoedelijk zijn de data buitgemaakt bij een hacking van de stadsdiensten in september. Toen lagen de onlinesystemen van Geraardsbergen een tijdlang plat. De stad benadrukt dat ze géén tweede keer is gehackt. De website was vandaag ook gewoon toegankelijk.

Gerelateerd nieuws

  • NMBS breidt treinaanbod vanuit Geraardsbergen na schooltijd uit

    NMBS breidt treinaanbod vanuit Geraardsbergen na schooltijd uit

  • Eerste Toog in een zalig lentezonnetje lokt 20.000 mensen naar Geraardsbergen

    Eerste Toog in een zalig lentezonnetje lokt 20.000 mensen naar Geraardsbergen

  • Geraardsbergen maakt werk van herinrichting site Den Bleek

    Geraardsbergen maakt werk van herinrichting site Den Bleek

  • Ben Weyts blijft achter beslissing staan om geen levende visjes te laten drinken tijdens Krakelingen: "Geen dieren doden voor eigen plezier""

    Ben Weyts blijft achter beslissing staan om geen levende visjes te laten drinken tijdens Krakelingen: "Geen dieren doden voor eigen plezier""

  • Hartcentrum AZORG opent vernieuwde polikliniek Cardiologie op campus Geraardsbergen

    Hartcentrum AZORG opent vernieuwde polikliniek Cardiologie op campus Geraardsbergen