GTI Beveren herdenkt overleden leerkracht Patrick (53)

GTI Beveren herdenkt overleden leerkracht Patrick (53)

GTI Beveren herdenkt overleden leerkracht Patrick (53)

Op het Gemeentelijk Technisch Instituut in Beveren is vanmorgen de leerkracht herdacht die 6 dagen geleden het leven liet bij een verkeersongeval in Vrasene. Samen met de leerlingen en met de familie van de man zijn er herinneringen opgehaald. Het is ook al voor de derde keer dit jaar dat de school afscheid moet nemen van een collega.

Gerelateerd nieuws

  • Vijfde Fairtrade-ster uitgereikt aan Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht tijdens wekelijkse markt

    Vijfde Fairtrade-ster uitgereikt aan Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht tijdens wekelijkse markt

  • Asterix Avo Beveren wint voor de derde keer op rij de Beker van België

    Asterix Avo Beveren wint voor de derde keer op rij de Beker van België

  • Asterix Avo Beveren wint Beker van België: "De ontlading van het team, van de supporters, het is fantastisch"

    Asterix Avo Beveren wint Beker van België: "De ontlading van het team, van de supporters, het is fantastisch"

  • SK Beveren dwingt leider Zulte Waregem op de knieën

    SK Beveren dwingt leider Zulte Waregem op de knieën

  • Oppositiepartij Vooruit pleit voor afschaffen onderhoudsplicht in Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht: "Tonen dat we solidaire gemeente zijn"

    Oppositiepartij Vooruit pleit voor afschaffen onderhoudsplicht in Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht: "Tonen dat we solidaire gemeente zijn"