Geraardsbergs koppel verdacht van kindermishandeling

Geraardsbergs koppel verdacht van kindermishandeling

Geraardsbergs koppel verdacht van kindermishandeling

We beginnen ons nieuws in Geraardsbergen. Een baby van drie maanden liep daar dinsdag een zwaar hersentrauma op. De feiten speelden zich af in de Abdijstraat. De vader van het kind zou het meisje door elkaar hebben geschud toen de moeder in de badkamer was. Maar de precieze omstandigheden zijn nog niet duidelijk. De baby is in kritieke toestand overgebracht naar het UZ in Gent en ligt daar nog steeds. De politie van Geraardsbergen voert een onderzoek en heeft de ouders gisteravond gearresteerd op verdenking van kindermishandeling. Zowel de politie als het parket zijn voorlopig heel karig met commentaar.

Bekijk meer nieuws over:

Gerelateerd nieuws

  • Voor het eerst in eeuwen geen levende vissen meer tijdens Krakelingen, stad houdt alternatief nog even geheim: "Jullie zullen het zondag zien op de Oudenberg"

    Voor het eerst in eeuwen geen levende vissen meer tijdens Krakelingen, stad houdt alternatief nog even geheim: "Jullie zullen het zondag zien op de Oudenberg"

  • Atheneum in Geraardsbergen heeft met Sterre een schoolhond: "Een goeie afleiding"

    Atheneum in Geraardsbergen heeft met Sterre een schoolhond: "Een goeie afleiding"

  • Aanhouding meester Thijs opnieuw met twee maanden verlengd: “Beslissing over bijkomend onderzoek moet nog vallen”

    Aanhouding meester Thijs opnieuw met twee maanden verlengd: “Beslissing over bijkomend onderzoek moet nog vallen”

  • Drugsdealer opgepakt na gecoördineerde politieactie in Geraardsbergen

    Drugsdealer opgepakt na gecoördineerde politieactie in Geraardsbergen

  • Aquinos Bedding Geraardsbergen wordt overgenomen door Revor Group

    Aquinos Bedding Geraardsbergen wordt overgenomen door Revor Group