Gemengde reacties over invoering zone 30 en eenrichtingsstraten in Arendwijk

Gemengde reacties over invoering zone 30 en eenrichtingsstraten in Arendwijk

Gemengde reacties over invoering zone 30 en eenrichtingsstraten in Arendwijk

In de Arendwijk in Aalst is er vanaf vandaag een nieuw circulatieplan ingevoerd. Dat was nodig, want sinds de invoering van het algemene Aalsterse circulatieplan, kreeg de wijk te kampen met een stijgend aantal ongevallen. In sommige woonstraten werd het ook te druk. De stad heeft daarom extra eenrichtingsverkeer ingevoerd, en ook meer fietsstraten en een uitbreiding van de zone 30. Maar, die extra maatregelen zorgden vanmorgen wel voor heel wat bijkomende verwarring en ongenoegen.

Bekijk meer nieuws over:

Gerelateerd nieuws

  • Robot helpt chirurgen AZORG bij accuraat implanteren van totale heupprotheses

    Robot helpt chirurgen AZORG bij accuraat implanteren van totale heupprotheses

  • Bouwstudenten Odisee Aalst maken kennis met werkveld - stijgende interesse vanuit bedrijven

    Bouwstudenten Odisee Aalst maken kennis met werkveld - stijgende interesse vanuit bedrijven

  • Meerdere kandidaat-overnemers bij Tupperware

    Meerdere kandidaat-overnemers bij Tupperware

  • Assisenproces rond dodelijk zinloos geweld in Aalst gaat vrijdag van start: "Talloze bewijzen dat het effectief om doodschop gaat"

    Assisenproces rond dodelijk zinloos geweld in Aalst gaat vrijdag van start: "Talloze bewijzen dat het effectief om doodschop gaat"

  • Carnavalsdecor in Aalst krijgt stilaan vorm, nu vrijdag opening Winterfoor

    Carnavalsdecor in Aalst krijgt stilaan vorm, nu vrijdag opening Winterfoor