Gemeentebestuur Temse vult gat van 8 miljoen euro met onder meer verkoop gebouwen

Gemeentebestuur Temse vult gat van 8 miljoen euro met onder meer verkoop gebouwen

Gemeentebestuur Temse vult gat van 8 miljoen euro met onder meer verkoop gebouwen

De coronacrisis, de energiecrisis en de stijgende bouw- en personeelskosten zorgen ervoor dat de gemeente Temse met een begrotingstekort van 8 miljoen euro zit. Ook de dotaties voor de politiezone, de hulpverleningszone en welzijnsvereniging Sleutelzorg zijn sterk gestegen. En dat is even slikken voor het gemeentebestuur. Burgemeester en schepenen hebben dat gat kunnen dichten, maar wel door enkele serieuze besparingen door te voeren op vlak van cultuur, personeel en gebouwen.

Gerelateerd nieuws

  • Frustraties bij MR-voorzitter Georges-Louis Bouchez, Stijn Vreven (Lokeren-Temse) juicht bij debuut

    Frustraties bij MR-voorzitter Georges-Louis Bouchez, Stijn Vreven (Lokeren-Temse) juicht bij debuut

  • Stijn Vreven pakt met Lokeren-Temse meteen drie belangrijke punten bij Francs Borains

    Stijn Vreven pakt met Lokeren-Temse meteen drie belangrijke punten bij Francs Borains

  • Vierhonderdste mestvergister van Biolectric uit Temse ingehuldigd door minister Brouns: "Dit goede voorbeeld mag heel wat navolging krijgen"

    Vierhonderdste mestvergister van Biolectric uit Temse ingehuldigd door minister Brouns: "Dit goede voorbeeld mag heel wat navolging krijgen"

  • Vreven predikt passie op zijn eerste training bij Lokeren-Temse: "Ik wil erin vliegen"

    Vreven predikt passie op zijn eerste training bij Lokeren-Temse: "Ik wil erin vliegen"

  • Zo kan het ook in het voetbal, Hans Cornelis en Lokeren-Temse gaan op respectvolle manier uit elkaar: "Ligt niet aan Hans, maar we hebben een tweede adem nodig"

    Zo kan het ook in het voetbal, Hans Cornelis en Lokeren-Temse gaan op respectvolle manier uit elkaar: "Ligt niet aan Hans, maar we hebben een tweede adem nodig"