Geen Treinverkeer tussen Lokeren en Dendermone door schade aan bovenleiding

Geen Treinverkeer tussen Lokeren en Dendermone door schade aan bovenleiding

Geen Treinverkeer tussen Lokeren en Dendermone door schade aan bovenleiding

Het spoorverkeer tussen Lokeren en Dendermonde is al het hele weekend onderbroken. Zaterdagmorgen raakte een vrachtwagen de bovenleiding aan de overweg in de Brandstraat in Lokeren. De spoorleiding is over een lengte van 300 meter beschadigd. Niet alleen de kabel moet hersteld worden, er zijn ook verschillende palen scheefgetrokken. Februari vorig jaar reed een vrachtwagen hier ook al de bovenleiding af. Infrabel hoopt dat er morgen opnieuw treinen kunnen rijden het tussen Dendermonde en Lokeren. Tot dan is er een vervangende busdienst voorzien.

Bekijk meer nieuws over:

Gerelateerd nieuws

  • Radja Nainggolan krijgt zondagavond wellicht meer speelminuten: "Hij is nog geen 100%, maar ik wel hem meer kansen geven"

    Radja Nainggolan krijgt zondagavond wellicht meer speelminuten: "Hij is nog geen 100%, maar ik wel hem meer kansen geven"

  • Enthousiast onthaal van Eurosongkandidaat Red Sebastian in kunstacademie in Lokeren

    Enthousiast onthaal van Eurosongkandidaat Red Sebastian in kunstacademie in Lokeren

  • Lichtmis zorgt voor grote drukte in pannenkoekenhuizen: "Soms bakken we ze zelf, maar vandaag maken het ons gemakkelijk"

    Lichtmis zorgt voor grote drukte in pannenkoekenhuizen: "Soms bakken we ze zelf, maar vandaag maken het ons gemakkelijk"

  • Levenslange gevangenisstraf voor Neil Marritt, die zoon en ex-vriendin vermoordde: "Hij zei zelf: 'Waarom zou ik geen levenslang krijgen?'"

    Levenslange gevangenisstraf voor Neil Marritt, die zoon en ex-vriendin vermoordde: "Hij zei zelf: 'Waarom zou ik geen levenslang krijgen?'"

  • Neil M. krijgt straf waar hij naar vroeg in hof van assisen: levenslang

    Neil M. krijgt straf waar hij naar vroeg in hof van assisen: levenslang