Fietsteam Politie Waasland-Noord krijgt zes speedpedelecs

Fietsteam Politie Waasland-Noord krijgt zes speedpedelecs

Fietsteam Politie Waasland-Noord krijgt zes speedpedelecs

Het fietsteam van de politiezone Waasland-Noord gaat vanaf nu ook speedpedelecs inzetten. Daardoor kunnen de agenten van het fietsteam veel sneller ter plaatse komen op interventies. En ze kunnen zich ook makkelijker verplaatsen in en naar plaatsen die moeilijker bereikbaar zijn, zoals winkelstraten en autoluwe zones. Ze zullen ook ingezet worden op evenementen. Het fietsteam van politiezone Waasland-Noord bestaat uit een 20-tal agenten. Zij zullen afwisselend de nieuwe speedpedelecs kunnen gebruiken.

Gerelateerd nieuws

  • Shaun is amper 15 jaar maar staat al op bouwwerf, 5.000 jongeren kiezen voor opleiding 'duaal leren'

    Shaun is amper 15 jaar maar staat al op bouwwerf, 5.000 jongeren kiezen voor opleiding 'duaal leren'

  • Meisje van 18 wordt achtervolgd en klemgereden in Beveren, politie neemt zaak serieus: "Hij ging met voertuig op het fietspad staan"

    Meisje van 18 wordt achtervolgd en klemgereden in Beveren, politie neemt zaak serieus: "Hij ging met voertuig op het fietspad staan"

  • SK Beveren wint van Luik dankzij beste eerste helft van het seizoen: "Dit Beveren wil je zien"

    SK Beveren wint van Luik dankzij beste eerste helft van het seizoen: "Dit Beveren wil je zien"

  • SK Beveren en supporters brengen eerbetoon aan overleden meisje Shania (1,5)

    SK Beveren en supporters brengen eerbetoon aan overleden meisje Shania (1,5)

  • Showtex uit Zwijndrecht over dreigende handelsoorlog met VS: "Er is ongerustheid in de markt"

    Showtex uit Zwijndrecht over dreigende handelsoorlog met VS: "Er is ongerustheid in de markt"