Waasland-Beveren klopt KV Mechelen in generale repetitie

Waasland-Beveren klopt KV Mechelen in generale repetitie

Waasland-Beveren klopt KV Mechelen in generale repetitie

En dit weekend was er ook de fandag van Waasland-Beveren. Geel-blauw kende een drukke transferzomer. Heel wat sterkhouders vertrokken, meer dan een dozijn nieuwe spelers maakten hun intrede. Trainer Yannick Ferrera, ook al nieuw, mag dus gaan bouwen. Het successeizoen van vorig jaar herhalen wordt moeilijk. Toch is het vertrouwen in coach en spelers groot. Waasland-Beveren scoorde punten tijdens zijn generale repetitie. Het versloeg KV Mechelen met mooie 3-0 cijfers.

Bekijk meer nieuws over:

Gerelateerd nieuws

  • Meisje van 18 wordt achtervolgd en klemgereden in Beveren, politie neemt zaak serieus: "Hij ging met voertuig op het fietspad staan"

    Meisje van 18 wordt achtervolgd en klemgereden in Beveren, politie neemt zaak serieus: "Hij ging met voertuig op het fietspad staan"

  • SK Beveren wint van Luik dankzij beste eerste helft van het seizoen: "Dit Beveren wil je zien"

    SK Beveren wint van Luik dankzij beste eerste helft van het seizoen: "Dit Beveren wil je zien"

  • SK Beveren en supporters brengen eerbetoon aan overleden meisje Shania (1,5)

    SK Beveren en supporters brengen eerbetoon aan overleden meisje Shania (1,5)

  • Showtex uit Zwijndrecht over dreigende handelsoorlog met VS: "Er is ongerustheid in de markt"

    Showtex uit Zwijndrecht over dreigende handelsoorlog met VS: "Er is ongerustheid in de markt"

  • Boerenbond vraagt uitwerking van PFAS-herstelfonds voor noodlijdende veeboeren in Verdronken Land van Saeftinghe

    Boerenbond vraagt uitwerking van PFAS-herstelfonds voor noodlijdende veeboeren in Verdronken Land van Saeftinghe