Deze zomer voor het eerst terrasjes op de Markt in Geraardsbergen

Deze zomer voor het eerst terrasjes op de Markt in Geraardsbergen

Deze zomer voor het eerst terrasjes op de Markt in Geraardsbergen

Het was er vandaag het weer voor om een terrasje te doen. Op de Markt in Geraardsbergen vraagt de horeca dat al jaren, maar het mocht niet. Maar deze zomer zal het er nu eindelijk van komen. Het stadsbestuur heeft het licht op groen gezet voor de café-uitbaters. Zij mogen binnenkort na lang aandringen hun terras op de Markt zetten.

Gerelateerd nieuws

  • Eerste Toog in een zalig lentezonnetje lokt 20.000 mensen naar Geraardsbergen

    Eerste Toog in een zalig lentezonnetje lokt 20.000 mensen naar Geraardsbergen

  • Geraardsbergen maakt werk van herinrichting site Den Bleek

    Geraardsbergen maakt werk van herinrichting site Den Bleek

  • Ben Weyts blijft achter beslissing staan om geen levende visjes te laten drinken tijdens Krakelingen: "Geen dieren doden voor eigen plezier""

    Ben Weyts blijft achter beslissing staan om geen levende visjes te laten drinken tijdens Krakelingen: "Geen dieren doden voor eigen plezier""

  • Hartcentrum AZORG opent vernieuwde polikliniek Cardiologie op campus Geraardsbergen

    Hartcentrum AZORG opent vernieuwde polikliniek Cardiologie op campus Geraardsbergen

  • Stadsbestuur Geraardsbergen protesteert tegen visjesverbod tijdens Krakelingen: "Krachtig signaal om codex dierenwelzijn te herzien"

    Stadsbestuur Geraardsbergen protesteert tegen visjesverbod tijdens Krakelingen: "Krachtig signaal om codex dierenwelzijn te herzien"