Dendermondse politierechter gaat gsm Jordan Lukaku controleren

Dendermondse politierechter gaat gsm Jordan Lukaku controleren

Dendermondse politierechter gaat gsm Jordan Lukaku controleren

Dendermonds politierechter Peter D'Hondt gaat het gsm-verkeer van Rode Duivel Jordan Lukaku controleren. Lukaku reed veel te snel op de E40, en moest zich daar vanmorgen voor verantwoorden. Zijn advocaat zegt nu dat Lukaku nooit op dat moment op de snelweg geweest kan zijn, want hij stond op het voetbalveld. Het gsm-verkeer van Lukaku moet dat nu bewijzen.

Gerelateerd nieuws

  • Urenlang aanschuiven door onaangekondigde werken aan kruispunt Mechelse Poort: "Als je hier niet moet zijn, vermijd je best de buurt"

    Urenlang aanschuiven door onaangekondigde werken aan kruispunt Mechelse Poort: "Als je hier niet moet zijn, vermijd je best de buurt"

  • In 2032 heeft Dendermonde een gloednieuw station, eerste werken starten morgen

    In 2032 heeft Dendermonde een gloednieuw station, eerste werken starten morgen

  • Dendermonde neemt afscheid van oud-schepen Martine Van Hauwermeiren

    Dendermonde neemt afscheid van oud-schepen Martine Van Hauwermeiren

  • Extra onderzoek in kloosters van Dendermonde na klachten over grensoverschrijdend gedrag en misbruik

    Extra onderzoek in kloosters van Dendermonde na klachten over grensoverschrijdend gedrag en misbruik

  • Dendermonde treurt om verlies van oud-schepen Van Hauwermeiren: "Ze werd op handen gedragen"

    Dendermonde treurt om verlies van oud-schepen Van Hauwermeiren: "Ze werd op handen gedragen"