Dendermonde stelt Fiberklaar in gebreke na problemen met werken

Dendermonde stelt Fiberklaar in gebreke na problemen met werken

Dendermonde stelt Fiberklaar in gebreke na problemen met werken

De stad Dendermonde heeft het netwerkbedrijf Fiberklaar in gebreke gesteld. De stad doet dat omdat op verschillende plaatsen de werken niet goed zijn uitgevoerd.


Fiberklaar legt glasvezel voor sneller internet. Maar daarvoor moeten de straten en het voetpad opengebroken worden. Maar na de installatie zijn de straten niet netjes hersteld, en verschillende bermen zijn ook niet opnieuw ingezaaid. Inwoners waren ook vaak onvoldoende of helemaal niet geïnformeerd door de aannemers, zegt de stad. Bovendien zijn er werken uitgevoerd waarvoor er geen vergunning was. Er daardoor liepen tientallen klachten binnen. Fiberklaar erkent de problemen. Het bedrijf heeft de samenwerking met twee onderaannemers ondertussen stopgezet. 

Bekijk meer nieuws over:

Gerelateerd nieuws

  • Urenlang aanschuiven door onaangekondigde werken aan kruispunt Mechelse Poort: "Als je hier niet moet zijn, vermijd je best de buurt"

    Urenlang aanschuiven door onaangekondigde werken aan kruispunt Mechelse Poort: "Als je hier niet moet zijn, vermijd je best de buurt"

  • In 2032 heeft Dendermonde een gloednieuw station, eerste werken starten morgen

    In 2032 heeft Dendermonde een gloednieuw station, eerste werken starten morgen

  • Dendermonde neemt afscheid van oud-schepen Martine Van Hauwermeiren

    Dendermonde neemt afscheid van oud-schepen Martine Van Hauwermeiren

  • Extra onderzoek in kloosters van Dendermonde na klachten over grensoverschrijdend gedrag en misbruik

    Extra onderzoek in kloosters van Dendermonde na klachten over grensoverschrijdend gedrag en misbruik

  • Dendermonde treurt om verlies van oud-schepen Van Hauwermeiren: "Ze werd op handen gedragen"

    Dendermonde treurt om verlies van oud-schepen Van Hauwermeiren: "Ze werd op handen gedragen"