De Zaat in Temse trekt met Lotto Dstny en Milence topbedrijven en tewerkstelling aan

De Zaat in Temse trekt met Lotto Dstny en Milence topbedrijven en tewerkstelling aan

De Zaat in Temse trekt met Lotto Dstny en Milence topbedrijven en tewerkstelling aan

De hoofdzetel van Lotto Dstny verhuist binnenkort van Herentals naar het industrieterrein De Zaat in Temse. Daar komen alle fietsen van de wielrenners, maar ook de volgauto's, de bussen en de vrachtwagens van de wielerploeg terecht in een nieuwe service course, zeg maar een gigantisch magazijn. Op De Zaat komen zich trouwens ook nog andere bedrijven vestigen. Eéntje daarvan gaat laadpalen voorzien voor elektrische vrachtwagens. Zoiets bestaat nog niet in onze regio.

Gerelateerd nieuws

  • Frustraties bij MR-voorzitter Georges-Louis Bouchez, Stijn Vreven (Lokeren-Temse) juicht bij debuut

    Frustraties bij MR-voorzitter Georges-Louis Bouchez, Stijn Vreven (Lokeren-Temse) juicht bij debuut

  • Stijn Vreven pakt met Lokeren-Temse meteen drie belangrijke punten bij Francs Borains

    Stijn Vreven pakt met Lokeren-Temse meteen drie belangrijke punten bij Francs Borains

  • Vierhonderdste mestvergister van Biolectric uit Temse ingehuldigd door minister Brouns: "Dit goede voorbeeld mag heel wat navolging krijgen"

    Vierhonderdste mestvergister van Biolectric uit Temse ingehuldigd door minister Brouns: "Dit goede voorbeeld mag heel wat navolging krijgen"

  • Vreven predikt passie op zijn eerste training bij Lokeren-Temse: "Ik wil erin vliegen"

    Vreven predikt passie op zijn eerste training bij Lokeren-Temse: "Ik wil erin vliegen"

  • Zo kan het ook in het voetbal, Hans Cornelis en Lokeren-Temse gaan op respectvolle manier uit elkaar: "Ligt niet aan Hans, maar we hebben een tweede adem nodig"

    Zo kan het ook in het voetbal, Hans Cornelis en Lokeren-Temse gaan op respectvolle manier uit elkaar: "Ligt niet aan Hans, maar we hebben een tweede adem nodig"