De kogel is door de Sint-Jozefskerk, maar het is geen sloopkogel

De kogel is door de Sint-Jozefskerk, maar het is geen sloopkogel

De kogel is door de Sint-Jozefskerk, maar het is geen sloopkogel

Goeieavond, welkom. De kogel is door de kerk. En het wordt geen sloop-kogel. Want de stad Aalst gaat de Sint-Jozefkerk dan toch niet slopen. De kerk blijft behouden en wordt gerestaureerd. De stad wordt ook eigenaar. Alles samen zal de restauratie zo'n 36 miljoen euro kosten. Een smak geld. Maar de stad wil ieder jaar maar een beperkte bijdrage doen, om zo geen andere projecten te hypothekeren. De rest moet van subsidies komen en externe partners.

Bekijk meer nieuws over:

Gerelateerd nieuws

  • Matthias Diependaele te gast bij radiozender Oilsjt Mjoezik: "Sfeer tijdens Aalst Carnaval is fantastisch"

    Matthias Diependaele te gast bij radiozender Oilsjt Mjoezik: "Sfeer tijdens Aalst Carnaval is fantastisch"

  • Nog een maand en dan barst het feest weer los in Aalst, wij meten carnavalskriebels in de werkhallen: "Alle hens aan dek"

    Nog een maand en dan barst het feest weer los in Aalst, wij meten carnavalskriebels in de werkhallen: "Alle hens aan dek"

  • Darts: Andy Baetens uit Aalst vanavond oog in oog met wereldkampioen Luke Littler

    Darts: Andy Baetens uit Aalst vanavond oog in oog met wereldkampioen Luke Littler

  • Odisee-studenten Verpleegkunde lanceren podcast 'Bloed, zweet en afhaken'

    Odisee-studenten Verpleegkunde lanceren podcast 'Bloed, zweet en afhaken'

  • Vlaams minister Caroline Gennez: "Mistoestanden in woonzorgcentra mogen niet meer blijven aanslepen"

    Vlaams minister Caroline Gennez: "Mistoestanden in woonzorgcentra mogen niet meer blijven aanslepen"