De Italiaan Filippo Magli (Green Project-Bardiani-CSF-Faizanè) wint de eerste editie van de Muur Classic in Geraardsbergen

De Italiaan Filippo Magli (Green Project-Bardiani-CSF-Faizanè) wint de eerste editie van de Muur Classic in Geraardsbergen

De Italiaan Filippo Magli (Green Project-Bardiani-CSF-Faizanè) wint de eerste editie van de Muur Classic in Geraardsbergen

De 24-jarige Italiaan Filippo Magli heeft de eerste editie van de Muur Classic in Geraardsbergen gewonnen. In een spannend sprintje met drie was hij nipt sneller dan de Brit Harry Birchill en de Nederlander Peter Schulting. Streekrenner Tom Van Asbroeck kwam als vierde over de finish op de Vesten.

Gerelateerd nieuws

  • Voor het eerst in eeuwen geen levende vissen meer tijdens Krakelingen, stad houdt alternatief nog even geheim: "Jullie zullen het zondag zien op de Oudenberg"

    Voor het eerst in eeuwen geen levende vissen meer tijdens Krakelingen, stad houdt alternatief nog even geheim: "Jullie zullen het zondag zien op de Oudenberg"

  • Atheneum in Geraardsbergen heeft met Sterre een schoolhond: "Een goeie afleiding"

    Atheneum in Geraardsbergen heeft met Sterre een schoolhond: "Een goeie afleiding"

  • Aanhouding meester Thijs opnieuw met twee maanden verlengd: “Beslissing over bijkomend onderzoek moet nog vallen”

    Aanhouding meester Thijs opnieuw met twee maanden verlengd: “Beslissing over bijkomend onderzoek moet nog vallen”

  • Drugsdealer opgepakt na gecoördineerde politieactie in Geraardsbergen

    Drugsdealer opgepakt na gecoördineerde politieactie in Geraardsbergen

  • Aquinos Bedding Geraardsbergen wordt overgenomen door Revor Group

    Aquinos Bedding Geraardsbergen wordt overgenomen door Revor Group