Kerstkoning Christoff brengt boodschap van liefde naar Ninove

Kerstkoning Christoff brengt boodschap van liefde naar Ninove

Kerstkoning Christoff brengt boodschap van liefde naar Ninove

In de Onze-Lieve-Vrouw Hemelvaartkerk in Ninove zijn gisteravond 600 mensen gaan luisteren naar charmezanger Christoff uit Wetteren. Hij is voor de tiende keer intussen op toernee met zijn kerstconcert. En op die tien jaar tijd zijn er al zo'n 100.000 mensen naar zijn kerstconcerten geweest. Het maakt van Christoff de absolute Vlaamse kerstkoning. Voor Christoff zelf is de kerstperiode de leukste en de meest helende periode van het jaar. Een tijd om even stil te staan bij zijn drukke leven, en terugkijken op momenten van vreugde en verdriet.

Bekijk meer nieuws over:

Gerelateerd nieuws

  • Guy D'haeseleer officieel benoemd tot burgemeester van Ninove: "Blij dat het hoofdstuk achter de rug is"

    Guy D'haeseleer officieel benoemd tot burgemeester van Ninove: "Blij dat het hoofdstuk achter de rug is"

  • Met wortelverbranding is ook carnaval Ninove afgelopen: "Een editie om in te kaderen"

    Met wortelverbranding is ook carnaval Ninove afgelopen: "Een editie om in te kaderen"

  • Jaron Sertin LIVE bij burgemeester Guy D'haeseleer: "Een recordeditie, nog nooit zoveel mensen gezien tijdens carnaval"

    Jaron Sertin LIVE bij burgemeester Guy D'haeseleer: "Een recordeditie, nog nooit zoveel mensen gezien tijdens carnaval"

  • Meest beveiligde editie van Ninove carnaval: "Mensen kunnen 24/7 terecht in commissariaat"

    Meest beveiligde editie van Ninove carnaval: "Mensen kunnen 24/7 terecht in commissariaat"

  • Burgemeester Guy D’haeseleer is hét onderwerp in carnavalsstoet: "Hij heeft de verkiezingen gewonnen zonder volmachten: een mirakel!"

    Burgemeester Guy D’haeseleer is hét onderwerp in carnavalsstoet: "Hij heeft de verkiezingen gewonnen zonder volmachten: een mirakel!"