CD&V-kopstukken Pieter De Crem en Joke Schauvliege zetten volop in op mobiliteit en een sterkere politie

CD&V-kopstukken Pieter De Crem en Joke Schauvliege zetten volop in op mobiliteit en een sterkere politie

CD&V-kopstukken Pieter De Crem en Joke Schauvliege zetten volop in op mobiliteit en een sterkere politie

Het budget voor mobiliteit verdriedubbelen en werk maken van een Oost-Vlaams mobiliteitspact. Met die voornemens stapt CD&V naar de kiezer. Federaal lijsttrekker Pieter De Crem legt ook de nadruk op een versterking van de politie. Hij kon de kiezers daar vanmorgen nog een laatste keer van overtuigen in Aalter. Vlaams lijsttrekker Joke Schauvliege deed dat in Evergem.

Gerelateerd nieuws

  • Dendermonde neemt afscheid van oud-schepen Martine Van Hauwermeiren

    Dendermonde neemt afscheid van oud-schepen Martine Van Hauwermeiren

  • Vlaams Belang niet onder de indruk van nieuw taalbeleid: "Eerst consequent naleven, en Babbelonië is een dure praatclub"

    Vlaams Belang niet onder de indruk van nieuw taalbeleid: "Eerst consequent naleven, en Babbelonië is een dure praatclub"

  • Vanaf volgend jaar extra centen vanuit 'Denderfonds' voor Ninove, Geraardsbergen en Denderleeuw, maar niet voor Zottegem

    Vanaf volgend jaar extra centen vanuit 'Denderfonds' voor Ninove, Geraardsbergen en Denderleeuw, maar niet voor Zottegem

  • Valentijnsoffensief van Vlaams Belang tegen nieuwe federale regering in Dendermonde: "De Wever had met ons moeten onderhandelen"

    Valentijnsoffensief van Vlaams Belang tegen nieuwe federale regering in Dendermonde: "De Wever had met ons moeten onderhandelen"

  • Oud-schepen in Dendermonde Martine Van Hauwermeiren onverwacht overleden

    Oud-schepen in Dendermonde Martine Van Hauwermeiren onverwacht overleden