Bulgaarse trucker die horrorcrash veroorzaakte in Beverentunnel krijgt 30 maanden cel en heeft vijf jaar rijverbod

Bulgaarse trucker die horrorcrash veroorzaakte in Beverentunnel krijgt 30 maanden cel en heeft vijf jaar rijverbod

Bulgaarse trucker die horrorcrash veroorzaakte in Beverentunnel krijgt 30 maanden cel en heeft vijf jaar rijverbod

De Bulgaarse vrachtwagenchauffeur die twee jaar geleden de horrorcrash veroorzaakte in de Beverentunnel is vandaag veroordeeld. Hij heeft 30 maanden cel gekregen. Hij heeft een rijverbod van vijf jaar en hij moet ook een boete betalen. Dat heeft de politierechter in Sint-Niklaas beslist. De trucker reed bijna drie jaar geleden aan volle snelheid in op een file in de Beverentunnel. Bij die crash vielen toen twee doden en een vijftigtal gewonden. De Bulgaarse trucker verklaarde dat zijn remmen niet werkten, maar onderzoek spreekt dat tegen. Zo is er op camerabeelden te zien dat de remlichten van de vrachtwagen pas een fractie van een seconde voor de botsing oplichtten. Volgens het parket was de chauffeur gewoon niet aandachtig. De Bulgaarse trucker was niet aanwezig bij het vonnis. Hij is bij verstek veroordeeld. 

Gerelateerd nieuws

  • Oost-Vlaamse ondernemer opent tweede vestiging van Amerikaanse hamburgerzaak in Sint-Niklaas

    Oost-Vlaamse ondernemer opent tweede vestiging van Amerikaanse hamburgerzaak in Sint-Niklaas

  • Tientallen werknemers geëvacueerd na brand in veevoederbedrijf in Sint-Niklaas

    Tientallen werknemers geƫvacueerd na brand in veevoederbedrijf in Sint-Niklaas

  • Vijftien lokale horecazaken en de stad Sint-Niklaas organiseren bierevenement 'Hopmarkt'

    Vijftien lokale horecazaken en de stad Sint-Niklaas organiseren bierevenement 'Hopmarkt'

  • Tunnel naar schuilkelder aangetroffen tijdens graafwerken Grote Markt Sint-Niklaas

    Tunnel naar schuilkelder aangetroffen tijdens graafwerken Grote Markt Sint-Niklaas

  • Vrouwenbeweging Collecti.e.f 8 maars voert actie in Sint-Niklaas: "Het federale regeerakkoord treft vrouwen en dat prikt, zoals de cactussen in de Arizonawoestijn"

    Vrouwenbeweging Collecti.e.f 8 maars voert actie in Sint-Niklaas: "Het federale regeerakkoord treft vrouwen en dat prikt, zoals de cactussen in de Arizonawoestijn"