Buitenspeeldag, maar liever niet op deze speelpleintjes in Zottegem

Buitenspeeldag, maar liever niet op deze speelpleintjes in Zottegem

Buitenspeeldag, maar liever niet op deze speelpleintjes in Zottegem

De televisie is voor heel wat kinderen vandaag uitgebleven, want het is buitenspeeldag. Maar op sommige pleintjes in Zottegem speel je maar beter niet buiten. Dat zegt Jong N-VA in Zottegem. De speelpleintjes liggen er volgens hen verloederd bij. Onder meer het speelpleintje aan de Grotenbergstraat is niet goed afgesloten en een kleine wip ligt er afgebroken tegen de grond. Uit een vuilbak steken roestige spijkers uit. Die kritiek is deels terecht, zegt het stadsbestuur, maar het seizoen is pas begonnen en het onderhoud moet dus nog gebeuren.

Bekijk meer nieuws over:

Gerelateerd nieuws

  • 21-jarige werknemer opgepakt nadat hij brand sticht in Delhaize in Zottegem

    21-jarige werknemer opgepakt nadat hij brand sticht in Delhaize in Zottegem

  • Oppositiepartij Vooruit wil nieuw parkeerbeleid rond station van Zottegem: "Delen van blauwe zone moeten opgeheven worden"

    Oppositiepartij Vooruit wil nieuw parkeerbeleid rond station van Zottegem: "Delen van blauwe zone moeten opgeheven worden"

  • Vlaamse regering zet licht op groen voor stadionproject Bevegemse Vijvers in Zottegem

    Vlaamse regering zet licht op groen voor stadionproject Bevegemse Vijvers in Zottegem

  • Bakker uit Zottegem eert Hans Vanaken met een eetbare Gouden Schoen

    Bakker uit Zottegem eert Hans Vanaken met een eetbare Gouden Schoen

  • Vlaams minister-president Matthias Diependaele (N-VA): "Moeten nu daadkracht tonen om hervormingen door te voeren"

    Vlaams minister-president Matthias Diependaele (N-VA): "Moeten nu daadkracht tonen om hervormingen door te voeren"